profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

VIDEO: Igauņu pilots pēc smagas avārijas nokļūst slimnīcā, ukrainis uzmet piecus kūleņus

Go4speed 22.07.2014 - 05:46 VIDEO: Igauņu pilots pēc smagas avārijas nokļūst slimnīcā, ukrainis uzmet piecus kūleņus
Jētsa automašīna pēc avārijas. Foto: https://f.pmo.ee

Diemžēl aizvadītais Igaunijas ERČ posms paliks atmiņā ar vairākām smagām avārijām. Jau pirms rallija starta bija skaidri zināms, ka šis būs grūts rallijs, jo, kā pirms starta atzina Ots Tanaks, tad vairums ātrumposmu šajā rallijā bija jāveic ar ceturto piekto pārnesumu.

Jau vēstījām, ka rallija pirmajā dienā smagu avāriju piedzīvoja Martins Kangurs, kurš par laimi šajā negadījumā necieta.

Visvairāk nepaveicās igauņu sportistam Raulam Jētsam, kurš apmēram ar 150 km/h lielu ātrumu izlidoja no trases un ieskrēja lielos akmeņos. Pēc negadījuma aizdegās sportistu automašīna, taču skatītāji spēja apdzēst liesmas pirms notikuma vietā ieradās glābēji. Kā ziņo rallija organizatori, tad gan pilots, gan viņa stūrmanis ar dažādiem lūzumiem (kāju un ribu) tika nogādāti slimnīcā. Tāpat pilots, kurš kādu laiku nevarēs sēdēt pie rallija mašīnas stūres, atzina, ka šobrīd viņš izskata iespēju beigt rallija karjeru.

Sestajā ātrumposmā pēc kļūdas stenogrammā iespaidīgu avāriju piedzīvoja Jurija Kočmara ekipāža.

Kočmars uzmet piecus kūleņus:


13.posmā kāds viltīgs līkums izrādījās uzreiz divām ekipāžām, kuras piedzīvoja diezgan iespaidīgas avārijas. Šeit redzama Bulanceva avārija.

Pipiras piedzīvo iespaidīgu avāriju:


Tāpat kādā no posmiem avāriju piedzīvoja viena igauņu ekipāža, kura lielā ātrumā nenovaldīja GAZ 53 automašīnu, kas iebrauca kokos un avarēja.

GAZ 53 avārija:
Komentāri
Crabis 22.07.2014 10:08
Jeetsa avārija bija ielikta youtubē, bet skatos, ka nu ir pazudusi.
Vēl jau poļi, kuriem bija nepieciešama med.palīdzība pēc koka un kūleņa (SS7, kuru atcēla).
Lai vīri veseļojas!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png