profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

FOTO: Lietus un dubļi paralizē sportistu iepazīšanos ar trasi

Mārtiņš Jankovskis 13.09.2013 - 06:04 FOTO: Lietus un dubļi paralizē sportistu iepazīšanos ar trasi
Foto: WRC magazyn rajdowy

Sestdien un svētdien Polijā norisināsies kārtējais Eiropas rallija čempionāta posms. Trešdien un ceturtdien sportisti iepazinās ar trasi, taču laikapstākļi ieviesa būtiskas korekcijas. Kā atzina Vasīlijs Grjazins, tad naktī uz ceturtdienu lija spēcīgs lietus, pēc kā ceļi esot pārplūduši un izskaloti. Šī iemesla dēļ daudzas priekšpiedziņas automašīnas (arī pilnpiedziņas) esot iebuksējušas un bez palīdzības neesot spējušas turpināt braukt.

"Šie ir paši trakākie laikapstākļi, kādus es savā dzīvē esmu redzējis," īss un kodolīgs bija viens no šī rallija favorītiem Kreigs Brīns. Tikmēr daži fani atzīst, ka cietuši ir ne tikai dalībnieki, bet arī komandas, kuras nespējot pienācīgi uzcelt komandas servisa zonas.

"Šie bija ekstremāli apstākļi. Bija grūti koncentrēties uz trases pierakstiem, jo visu laiku bija jākoncentrējas, lai paliktu uz ceļa. Negribas, lai tiktu atcelts rallijs, taču braukšana pa šādiem ceļiem ir ļoti bīstama, jo brīžiem bija apgrūtināta braukšana pat ar džipu," saka kāds sportists.

Kamēr vieni bēdājas, tikmēr citi uzjautrinās un ļāva vaļu fantāzijai. "Traktora riepas šajā rallijā ir atļautas? Vai ziemas riepas ar šipiem?"

Kā liecina pēdējā pieejamā informācija, tad lietus līšot visu nedēļas nogali. "Šie ceļi nevar izžūt divās dienās. Pat pie saules un +40 grādiem," pārliecinoši saka kāds rallija līdzjutējs.

Lai arī šobrīd nekāds oficiāls paziņojums no organizatoru puses nav izskanējis, klīst runas, ka rallija ātrumposmi varētu būt saīsināti, kā arī daži posmi varētu būt pat atcelti.


Foto: twitter.com/MartinKangurFoto: WRC magazyn rajdowy


Foto: WRC magazyn rajdowy


Foto: facebook.com/vytautas.svedas1


Foto: facebook.com/pages/WRR-World-Rally-Ranking


Foto: facebook.com/pages/WRR-World-Rally-Ranking


Foto: facebook.com/pages/WRR-World-Rally-Ranking


Foto: facebook.com/pages/WRR-World-Rally-Ranking


Foto: motorsportforums.com


Foto: motorsportforums.com


Foto: Vasily Gryazin Fan


Foto:
Dominykas Butvilas


Foto: Dominykas Butvilas
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png