profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

FOTO: Ingus Beļakovs Biķernieku trasē piedzīvo iespaidīgu avāriju

Go4speed 15.10.2017 - 16:31 FOTO: Ingus Beļakovs Biķernieku trasē piedzīvo iespaidīgu avāriju
Foto: Jānis Bogdāns

Kā ziņo LMT Autosporta Akadēmijas komanda, tad pēc septiņiem nobrauktajiem apļiem "Kumho Tyre Challenge Mini Endurance Challenge" braucienā Ingus Beļakovs piedzīvoja avāriju, pēc kuras LMT Autosporta Akadēmijas komanda - Ingus Beļakovs un Beate Klipa - sacensības turpināt nevarēja, un Beate braucienā pie auto stūres tā arī netika.

"Trases Tiltiņa līkumā “izslīdēja” automašīnas aizmugure. Centos glābt situāciju, taču nesanāca. Izbraucu drošības joslā, sānslīdē auto "ieķērās" grants oļos, un auto sāka kūleņot. Šķiet, apmetot divus kūleņus, ietriecos bērzā… kuru arī nolauzu,” stāsta Ingus. Jāatzīmē, ka pēc avārijas auto pārkrita pāri sētai.


Foto: LMT Autosporta Akadēmija

Komanda ziņo, ka jebkurā gadījumā Ingum izdevusies lieliska sezona (trešā vieta Latvijas un Baltijas čempionātos), kura šodien tika arī visai skaļi noslēgta. Tas, ko var teikt droši, Ingus parūpējās par gada iespaidīgāko avāriju autošosejā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png