profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Sirmacis/Šimins apsver iespēju nākamgad startēt Pasaules rallija čempionātā

Mārtiņš Jankovskis 05.12.2017 - 23:15 Sirmacis/Šimins apsver iespēju nākamgad startēt Pasaules rallija čempionātā
Foto: Speciāli Go4speed

2018.gada Pasaules rallija čempionāta (WRC) ietvaros būs arī FIA Junior WRC (JWRC) ieskaite, kurā trasē dosies sportisti ar 2018.gada ''Ford Fiesta R2T'' automašīnām. Nākamgad šajā klasē sportisti brauks ar Pirelli riepām, jo DMack nolēmis nākamgad vairāk laika ieguldīt attīstībā.

Kā teikts www.m-sport.co.uk mājas lapā, tad šajā klasē sportistiem būs jāpiedalās piecos WRC posmos – Zviedrijā, Francijā, Portugālē, Somijā un Turcijā. Šī seriāla uzvarētājs savā īpašumā iegūs iespaidīgu un vērtīgu balvu – ''Ford Fiesta R5'', kas paliks ekipāžas rīcībā! Ar šo auto uzvarētājs 2019.gadā varēs startēt WRC2 čempionātā, kur M-Sport šim braucējam apmaksās dalības maksu, segs loģistikas izdevumus, dos 200 jaunas riepas, nodrošinās bezmaksas degvielu septiņiem posmiem, kā arī apmaksās dalību dažos citos rallijos.


Foto: Speciāli Go4speed

Otrdien Krakovā M-Sport bāzē notika ''Satiec M-Sport komandu” pasākums, kurā piedalījās arī Ralfs Sirmacis ar stūrmani Artūru Šiminu. Kā ziņo M-Sport, tad šajā pasākumā, kurā tika stāstīts par gaidāmo čempionātu, kā arī izrādītas jaunās mašīnas, piedalījās vairāk nekā desmit potenciālie šī JWRC seriāla dalībnieki, starp kuriem bija arī Sirmacis/Šimins.

''Jā, varu apstiprināt, ka mēs apmeklējām šo pasākumu, jo šī JWRC seriāla balva ir tik iespaidīga, ka mēs apsveram iespēju startēt šajā čempionātā. Plašāka informācija sekos vēlāk,'' tā portālam Go4speed atzina Artūrs Šimins.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png