Go4speed 30.09.2017 - 19:00 Rallijsprintā 'Saldus' uzvar Grjazins, Blūms pēc iespaidīga lēciena izstājas (VIDEO)
Emīls Blūms pēc izstāšanās

Ar rallijsprintu “Saldus 2017” sestdien noslēdzās Latvijas rallijsprinta čempionāta sezona. Uz starta šajā rallijā izgāja 37 ekipāžas. Diemžēl pirms starta noskaidrojās, ka tehnisku iemeslu dēļ sacensībās nestartēs Edijs Bergmanis.

Pirmos trīs posmus visātrāk veica Nikolajs Grjazins, kurš arī kļuva par rallija līderi. 26 sekundes viņam zaudēja Guntis Lielkājis, bet 43 sekundes atpalika Emīls Blūms. Arī nākamajos trijos posmos, kurus sportisti veica atkārtoti, ātrākais bija Grjazins, kurš bija vienīgais sportists, kurš brauca ar ''Škoda Fabia R5''.

Diemžēl piektajā dopā pēc iespaidīga lēciena spiests izstāties bija Emīls Blūms, kura automašīnai pēc smagas piezemēšanās tika pārsists dzesēšanas radiators un kūleris.

Līdz ar to Grjazins izcīnīja pārliecinošu uzvaru, par minūti un desmit sekundēm apsteidzot Lielkāji. Trešo vietu ar BMW 325 izcīnīja Dans Leščs, kuram pirmā vieta arī “2WD Open” klasē. Šajā klasē otrie finišēja Mārtiņš Sesks un Andris Mālnieks, bet trešais – čehs Filips Marešs. 4WD ieskaitē triumfēja Mareks Švarcs-Švampāns, otrais palika Miks Neško, bet trešais - Vigo Rubenis.

Klasē “1600” uzvarētāju laurus plūca Oskars Laze, otro vietu izcīnīja Andris Putniņš, bet trešais palika polis Črzanovskis. Visbeidzot “Klasika 3000” ātrākais bija Andris Vovers, otrais Jānis Grīnbergs bet trešais – Gints Lapsa.