profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Ožjē: Man nevajadzētu būt čempionam pēc trīs rallijiem

Go4speed 27.05.2020 - 13:24 Ožjē: Man nevajadzētu būt čempionam pēc trīs rallijiem
Sebastjans Ožjē

Šobrīd pasaules rallija čempionātā (WRC) aizvadīti trīs posmi, pēc kuriem līderis ir ''Toyota'' pilots Sebastjans Ožjē. Šobrīd zināms, ka WRC čempionātā šogad Covid-19 pandēmijas dēļ nenotiks Portugāles un Kenijas ralliji, līdz ar to čempionātā atlikuši vēl astoņi posmi. Taču nav zināms, vai izdosies visus šos posmus aizvadīt kā plānots. Baumo, ka loģistikas dēļ šogad varētu nenotikt arī divi tālie ralliji – Japānā un Jaunzēlandē.

Nesen jau ziņojām, ka arī WRC reglamentā nav atrunāts, cik posmiem jānotiek, lai pilots kļūtu par WRC čempionu, taču WRC organizatori uzskata, ka, lai kāds no braucējiem kļūtu par pasaules čempionu, ir jāaizvada vismaz septiņi ralliji.


Foto: No sportista privātā arhīva

Kā uzskata Ožjē, tad viņš nevar skaitīties par čempionu, aizvadot tikai trīs rallijus. ''Ar trīs rallijiem kļūt par čempionu, protams, ir par maz. Tas nav pietiekami. Ja jūs paskatāties 90gados, tad bija pāris sezonas, kur čempionāts tika veidots ar astoņiem rallijiem. Domāju, ka, ja šogad tiks aizvadīts līdzīgs posmu skaits, tad mēs to varam uzskatīt par pilnvērtīgu čempionātu, un nevajag pēc tam runāt, ka tā bija īsa sezona un šis vai tas puisis to nav pelnījis,'' uzskata Sebastjans Ožjē.

''Visi mēs būsim vienādās pozīcijās. Protams, mēs labprāt priekšroku dotu, aizvadot pilnu čempionātu, bet, ja tas nenotiks, tad mums jāpriecājas par tik posmu skaitu, cik varam atļauties.''

WRC kopvērtējums:
1. flag Ogier Sébastien
62
2. flag Evans Elfyn
54
3. flag Neuville Thierry
42
4. flag Rovanperä Kalle
40
5. flag Tänak Ott
38
6. flag Suninen Teemu
26
7. 
flag Lappi Esapekka
24
8. flag Katsuta Takamoto 

8

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png