profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Jaunie ierobežojumi vēl neietekmē Somijas WRC norisi

Go4speed 24.04.2020 - 00:45 Jaunie ierobežojumi vēl neietekmē Somijas WRC norisi
Foto: TOYOTA GAZOO Racing WRC

Ideālajā gadījumā, ja šobrīd nekas nemainīsies, tad jūlija beigās komandām būtu jāierodas Somijas pilsētā Jiveskilā, lai startētu Somijas WRC rallijā. Šobrīd plānots, ka 4.augustā notiktu iepazīšanās ar trasi.

Trešdien Somijas valdība apstiprināja vairāk nekā 500 cilvēku pulcēšanās aizliegumu līdz jūlija beigām, reaģējot uz koronavīrusa pandēmiju. Tehniski Somijas WRC rallijs šobrīd var notikt, tāpēc rallija organizatori paziņojuši, ka turpinās strādāt, lai no 6.-9.augustam varētu sarīkot ralliju.


Foto: Martin Hlinka

''Somijas valdības noteiktie pasākumi patlaban neliedz organizēt Somijas WRC ralliju 6. – 9. augustā, tāpēc AKK Sports [rīkotājorganizācija] turpinās gatavoties, pielāgojoties situācijai un pastāvīgi uzraugot jaunāko informāciju. Somijas pasaules rallija čempionāta posma organizāciju ietekmē arī ''Covid-19'' situācija citās valstīs, kuru dēļ organizatori aktīvi sekos pandēmijas attīstībai visā pasaulē," teikts organizatoru paziņojumā.

Jūnija sākumā Somijas valdība vēlreiz pārskatīs situāciju valstī un atjauninās pasākumu norisi augusta notikumiem. ''AKK Sports kā pasākumu organizators vēlas rīkoties pēc iespējas atbildīgāk, ņemot vērā skatītājus, dalībniekus, partnerus, darbiniekus, kā arī citas ieinteresētās puses, lai neapdraudētu neviena veselību un drošību."
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png