profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

M-Sport boss: Lapi sadegušais auto atstās lielu iespaidu uz mūsu komandu

Go4speed 26.03.2020 - 23:00 M-Sport boss: Lapi sadegušais auto atstās lielu iespaidu uz mūsu komandu
Foto: M-Sport

Jau ziņojām, ka Meksikas WRC rallijā pēc viena no ātrumposmiem aizdegās un sadega Esapekas Lapi ''Ford Fiesta WRC'' automašīna. Lai arī tiesneši mēģināja nodzēst degošo automašīnu, tas diemžēl viņiem neizdevās un Lapi atlika tikai noskatīties, kā sadeg viņa auto.

Vēlāk komanda atzina, ka, visticamāk, tai neizdosies atrast iemeslu, kāpēc aizdegās un sadega somu sportista automašīna. ''Mēs pētām auto, bet izskatās, ka būs grūti noskaidrot iemeslu, kāpēc tas notika,'' portālam dirtfish.com teica Ričards Mileners. ''Mēs vairākas reizes pētījām onboard video un izskatās, ka liesmas varētu rasties no automašīnas priekšpuses, kur tās ir redzamas zem motora pārsega. Ņemot vērā, ka auto turpināja kustību, liesmas, iespējams, pārcēlās uz aizmuguri. Karstums un skābeklis nodrošina perfektu augsni uguns veidošanai. Pēc automašīnas aizmugures var redzēt, kā tā ir pilnībā sadegusi.''


Foto: dirtfish.com

Mileners piebilda, ka šī nelaime atstās lielu iespaidu uz M-Sport komandu, kurai nav tāds rūpnīcas atbalsts, kāds ir Hyundai un Toyota komandām. ''Nav noslēpums, ka šis zaudējums, sadegušais auto, atstās lielu iespaidu uz M-Sport. Mēs nezinām, kad atsāksies čempionāts, kas šobrīd situāciju padara patiešām sarežģītu. Bet, neraugoties uz visu šo un visām sekām, vissvarīgākais ir tas, lai visi būtu drošībā un neskarti.''

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png