Sesks/Francis ātrākie Zviedrijas rallija treniņā JWRC klasē

Go4speed 13.02.2020 - 15:02 Sesks/Francis ātrākie Zviedrijas rallija treniņā JWRC klasē

Pēc WRC un R5 mašīnām Zviedrijas WRC rallija treniņus veica pārējie braucēji, tai skaitā arī JWRC klases sportisti. Ātrākie JWRC klasē 7,21 kilometrus garajā posmā bija Mārtiņš Sesks/Renārs Francis, kuri kopā veica divus braucienus.

Jau pirmajā braucienā ātrākais bija Sesks, kurš otrajā braucienā vēl par 1,3 sekundēm spēja uzlabot savu rezultātu. Otrais finišēja itālis Fabio Andolfi, kurš mūsu ekipāžai zaudēja 1,4 sekundi. Trešais – Oskars Solbergs (Heninga Solberga dēls), kurš atpalika 3,6 sekundes. Jāpiebilst, ka uz starta neizgāja divi līderi – Toms Kristensons un Kens Torns.

Starp visām R2 klases ekipāžām Seskam otrais rezultāts, par 2,9 sekundēm atpaliekot no zviedra Denisa Redstroma, kurš pagājušajā gadā JWRC izcīnīja trešo vietu. Jāpiebilst, ka pagājušajā gadā Redstroms līdz 12 posmam bija pārliecinošs Zviedrijas WRC rallija līderis JWRC klasē, taču 13.posmā sportists nobrauca no ceļa.