profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Pēc aizraujošas Montekarlo WRC rallija trešās dienas līderis Evans

Go4speed 25.01.2020 - 17:24 Pēc aizraujošas Montekarlo WRC rallija trešās dienas līderis Evans
Elfins Evans. Foto: Toyota

Montekarlo WRC rallija trešajā dienā sportistiem bija jāveic četri posmi (75 km). Pirmie divi posmi bija ļoti viltīgi. Lai arī trases lielākā daļa tika aizvadīta pa sausu trasi, vietām kalnos bija gan ledus, gan sniegs, kur sportisti ļoti samazināja ātrumu. Tāpat vairums braucēju atzina, ka viņu Ice crew ekipāžas veiktie labojumi stenogrammā neesot bijuši precīzi, tāpēc braucēji neesot jutušies komfortabli un tie nespēja pilnībā uzticēties stenogrammai.


Tjerī Noivils.

Dienu ar ātrāko laiku iesāka Tjerī Noivils, par 0,8 sekundēm apsteidzot Sebastjanu Ožjē. Taču nākamajā posmā ļoti ātrs bija Elfins Evans, kurš Ožjē apsteidza par 7,6 sekundēm, bet Noivils zaudēja 13,8 sekundes. Pēc šī posma par jauno rallija līderi kļuva Evans, kuram 4,8 sekundes zaudēja Ožjē.

Ja no rīta sportisti brauca ar riepām ar radzēm, tad pēc servisa parka braucēji izvēlējās startēt ar īpaši mīkstā sastāva riepām. 11.posmā ātrākais jau bija Noivils, kuram 0,8 sekundes zaudēja Ožjē, bet 5,6 sekundes atpalika Evans. Pēc šī posma, kad kopā tika nobrauktas jau divas stundas un 16 minūtes, gan Ožjē, gan Evansam bija identisks laiks, kuri tādējādi dalīja pirmo vietu. Tikmēr trešais bija Noivils, zaudējot 11 sekundes.


Sebastjans Ožjē. Foto: Sophie Graillon

Arī dienas noslēdzošajā posmā vēlreiz ātrākais bija Noivils, kamēr Evans un Ožjē ieņēma otro un trešo vietu. Līdz ar to pēc trīs dienām līderis ir Evans, kuram 4,9 sekundes zaudē Ožjē, bet 6,4 sekundes atpaliek Noivils. 18.vietā ir lietuvietis Deividas Jocius.

WRC2 klasē līderis ir Mads Ostbergs, bet starp visām R5 klases mašīnām ātrākais ir mājinieks Eriks Kamillī. Nikolajs Grjazins WRC2 klasē ieņem ceturto vietu, no līdera atpaliekot četrarpus minūtes.

Rallija noslēdzošajā dienā sportistiem būs jāveic četri posmi (63,54 km).

Rallija rezultāti:

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png