profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Lēbs un Ožjē Montekarlo WRC startēs ar jaunām mašīnām

Go4speed 21.01.2020 - 18:46 Lēbs un Ožjē Montekarlo WRC startēs ar jaunām mašīnām
Foto: Passion Monte Carl'O5

Portāls ewrc-results.com pirms Montekarlo WRC rallija publicējis WRC pilotu automašīnu šasiju numurus. Zināms, ka tikai Sebastjanam Lēbam un Sebastjanam Ožjē uz sezonas pirmo posmu būs pilnīgi jaunas automašīnas, kamēr pārējie piloti brauks ar automašīnām, kuras jau ir startējušas WRC iepriekš.

Tā, piemēram, Ots Tanaks startēs ar bijušo Dani Sordo automašīnu, ar kuru Sordo startēja Spānijas (3.vieta) un Vācijas (6.vieta) rallijos. Tikmēr Tjerī Noivila rīcībā būs bijusī Lēba automašīna, ar kuru Lēbs pagājušajā gadā startēja Spānijas (4.vieta) un Vācijas (5.vieta) rallijos.


Foto: Stanislav Kučera

Elfina Evansa rīcībā būs bijusī Ota Tanaka automašīna, ar kuru Tanaks pagājušajā gadā startēja septiņos rallijos un ar kuru Tanaks izcīnīja četras uzvaras. Kalles Rovanperas rīcībā būs bijusī Krisa Mīkes automašīna, ar kuru Mīke startēja astoņos rallijos.

Esapekas Lapi rīcībā būs Elfina Evansa automašīna (2019.gadā divi starti). Tikmēr Tēmu Suninens, Gas Grīnsmits un Deividas Jocius brauks ar WRC automašīnām, kuras WRC aizvadījušas visvairāk rallijus. Suninens brauks ar auto (līdz šim 18 starti), ar kuru viņš pērn brauca pats, bet 2018.gadā ar šo auto sešos rallijos brauca Ožjē. Grīnsmits brauks ar auto, kurš līdz šim WRC uz starta izgājis 15 rallijos, bet Jociusa īpašumā būs auto, kas skatītājus WRC priecējis 23 rallijos.

Protams, visi šie skaitļi ir tikai cipari, jo katra komanda saviem sportistiem pirms jebkura rallija sagatavo automašīnu pēc augstākajiem standartiem. 


Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png