profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

'Citroen' piedāvā iegādāties vai īrēt WRC auto, ar vienu mašīnu varētu startēt Ostbergs

Go4speed 18.12.2019 - 00:01 'Citroen' piedāvā iegādāties vai īrēt WRC auto, ar vienu mašīnu varētu startēt Ostbergs
Mads Ostbergs. Foto: LAT Images

Pēc tam, kad kļuva zināms, ka ''Citroen'' vairs nestartēs WRC čempionātā 2020.gadā, franču vienība paziņoja, ka tās ''Citroen C3 WRC'' automašīnas varēs gan iegādāties, gan īrēt. ''Vienīgais veids, kā redzēt 2020.gada WRC čempionātā ''Citroen C3 WRC'' automašīnas, ir tāds, ka tās kāds iegādāsies. Taču šobrīd par to nekādu ziņu mums nav. Viss ir iespējams. Mēs ņemsim vērā visas iespējas, kas radīsies saistībā ar mūsu automašīnu īri vai pārdošanu,” saka ''Citroen'' šefs Pjērs Budars.

Budars pauda nožēlu, ka pēc tik smaga darba, kāds šogad tika ieguldīts šīs automašīnas uzlabošanā, nākamsezon neizdosies redzēt automašīnas uzlabojumus. ''Esmu diezgan pārliecināts, ka mēs jauno sezonu būtu sākuši daudz labākā pozīcijā nekā šogad.''


Foto: Gregory Timmerman

Zināms, ka nesen divu dienu testus ar ''Citroen C3 WRC'' aizvadīja viens no ātrākajiem franču pilotiem Joans Bonato. Tiek ziņots, ka, iespējams, kādu no ''Citroen'' automašīnām savā paspārnē varētu paņemt PH Sport komanda, kas jau iepriekš diezgan cieši ir sadarbojusies ar ''Citroen'' vienību.

Tāpat pēdējās dienās izskan iespēja, ka 32 gadus vecais Mads Ostbergs varētu atgriezties WRC un ar ''Citroen Norway'' atbalstu startēt, vai nu ar ''Citroen C3 WRC'' vai ''Citroen C3 R5'' automašīnu.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png