profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Tanaks: Mums Spānijas WRC jābūt gudriem

Go4speed 19.10.2019 - 20:22 Tanaks: Mums Spānijas WRC jābūt gudriem
Ots Tanaks

Nākamās nedēļas nogalē Spānijā tiks aizvadīts sezonas priekšpēdējais pasaules rallija čempionāta (WRC) posms. Šis ir vienīgais posms kalendārā, kur tiek braukts gan pa asfaltu, gan granti. Pirmajā dienā sportisti brauks pa granti, bet nākamās divas dienas - pa asfaltu.

Šis ir posms, kurā sportisti, kuri pirmajā dienā uz grants startēs vēlāk, var iegūt solīdu pārsvaru, kas viņiem var ļaut cīnīties par uzvaru. Spānijas rallijā pirmais startēs čempionāta kopvērtējuma līderis Ots Tanaks, kurš atzīst, ka uzdevums nebūs viegls, taču igauņu sportists ir pierādījis, ka tāpat spēj būt ātrs (pagājušajā gadā pēc pirmās dienas Tanaks bija līderis, taču tad sportists pārsita riteni un zaudēja pirmo vietu, kamēr uzvaru nedaudz negaidīti svinēja Sebastjans Lēbs.


''Gaidu Spānijas WRC, kurā, tāpat kā vienmēr, centīsimies darīt visu, lai cīnītos par uzvaru. Taču mums jābūt gudriem. Mēs zinām, ka mums šis rallijs pirmajā dienā var būt viltīgs, jo uz grants seguma brauksim pirmie,'' saka Ots Tanaks.

''Arī laikapstākļi var nospēlēt lielu lomu, jo pagājušajā gadā redzējām, ka arī šajā laikā Spānijā līst. Taču ticu, ka mūsu sniegums var būt labs uz abiem segumiem. Mēs jau pagājušajā gadā šeit bijām ātri, tāpēc cerēsim, ka izdosies sasniegt rezultātu, kuru vēlamies.''

Kopvērtējumā līderis ir Tanaks (240), kuram seko Sebastjans Ožjē (212) un Tjerī Noivils (199).
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png