profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

M-Sport iesaistās cīņā par Tanaku

Go4speed 03.09.2019 - 23:27 M-Sport iesaistās cīņā par Tanaku
Malkolms Vilsons un Ots Tanaks

Šobrīd WRC čempionātā līderis ir Ots Tanaks, kurš soļo pretim savam pirmajam pasaules rallija čempiontitulam. Pēc šīs sezonas Tanakam beigsies līgums ar Toyota, tāpēc M-Sport šobrīd izmanto šo iespēju, lai panāktu to, lai Ots atgrieztos M-Sport.

Vācijas WRC rallija laikā Ots Tanaks atklāja, ka vēl nav panācis vienošanos ar ''Toyota'' vienību. Tikmēr M-Sport komandas boss Malkolms Vilsons WRC Live intervijā atklāja, ka darīs visu, lai Tanaks atgrieztos M-Sport vienībā. ''Mēs joprojām turpinām sarunas ar Otu Tanaku. Tas ir mans mērķis, lai Ots atgrieztos M-Sport. Ceru, ka 2020.gadā mums izdosies panākt to, lai Ots brauktu mūsu komandā,'' saka Malkolms Vilsons.


Tanaks pie M-Sport auto stūres. Foto: Tamás Farkas

Tanaks šogad kļuvis par vadošo braucēju WRC čempionātā, kas nozīmē to, ka viņa līguma summa varētu tikt rakstīta ar vairākām nullēm. Pagājušajā gadā liels līgums bija arī M-Sport pilotam Sebastjanam Ožjē, kas M-Sport šogad lika pārstrukturizēties un vairāk strādāt ar klientiem, lai atgūtos no finansiāli smagajiem 2017. un 2018.gadiem. Vilsons atklāj, ka algas jautājums ir šo sarunu smagākais process. ''Jā, algas jautājums ir šo sarunu smagākā daļa, bet, kā jau mēs to esam piedzīvojuši, tad labi un vērtīgi piloti komandai var nest panākumus. Tas ir izaicinājums pie kā arī šobrīd strādāju. Ots noteikti grib, lai viss tiktu atrisināts līdz septembra beigām. Vai man tas izdosies, nezinu, bet mēs noteikti mēģināsim. Šogad koncentrējamies uz biznesu, taču mans mērķis ir M-Sport komandas meitenēm un puišiem atgriezt panākumus, ko viņi ir pelnījuši.''

Vilsons apstiprināja, ka Vācijas WRC laikā Tanaks apmeklēja M-Sport komandu. ''Jā, tā ir taisnība, ka Ots un viņa menedžeris Marko Martins apmeklēja mūsu komandu, bet viņi mums ir arī ļoti labi klienti, jo viņi abi ir MM Motorsport komandas vadītāji, tāpēc starp mums bija daudz sarunu arī par biznesu.''


Ots Tanaks

Tāpat portālā autosport.com Vilsons atzina, ka cer, ka ''Ford'' turpinās M-Sport sniegt ne tikai tehnisko palīdzību (kopš 2012.gada M-Sport nav pilns Ford rūpnīcas atbalsts), bet arī iesaistīsies, lai palīdzētu komandā atgriezt igauņu braucēju. ''Mēs raugāmies no visiem aspektiem. Mēs 2022.gadā nevaram uzbūvēt jaunu rallija mašīnu bez Ford atbalsta,” nobeidz Vilsons.

Jaunākajā intervijā spāņu prestižajam portālam as.com Vilsons atklāja, ka gan Eiropas, gan ASV bāzētais autobūves uzņēmums Ford ir ieinteresēts gūt jaunus panākumus rallijā, kur visas puses apzinās, ka, lai to paveiktu, komandā ir nepieciešams tāds pilots, kā Tanaks. Līdz ar to šobrīd igauņu pilots nonācis tādā situācijā, ka par viņa pakalpojumiem ļoti aktīvi interesējas divas komandas, kuras ir gatavas galdā likt lielus līgumus.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png