profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Ostbergs spēj izvairīties no sadursmes ar uz trases uzkritušu cilvēku (VIDEO)

Go4speed 26.08.2019 - 20:35 Ostbergs spēj izvairīties no sadursmes ar uz trases uzkritušu cilvēku (VIDEO)
Mads Ostbergs trasē. Foto: Citroen Racing

Nepatīkams atgadījums notika Vācijas WRC rallija piektajā ātrumposmā, kad kāds skatītājs pārkrita pāri nožogojuma apmalei un no liela augstuma iekrita trasē, pa kuru tobrīd lielā ātrumā (ar apmēram 150 km/h lielu ātrumu) brauca Mads Ostbergs. Par laimi, norvēģu pilots laicīgi noreaģēja un neuzbrauca minētajam skatītājam.

''No viņa biju metra vai pusotra metra attālumā. Viņš nokrita uz ceļa, atrodoties metru no trajektorijas līnijas. Ja viņš nokristu pussekundi vēlāk, tad man nebūtu iespējas izvairīties. Par laimi, paspēju noreaģēt un izvairīties no letāla iznākuma. Tas bija laika jautājums. Viņš vispirms nokrita uz galvas, un es gandrīz noskrēju no ceļa, lai neuzbrauktu viņam virsū, taču viņš paspēja nedaudz pavirzīties malā. Pēc šī negadījuma visu atlikušo ātrumposmu domāju par to. Cik tas ietekmēja manu ātrumu,  nezinu. Neko tādu iepriekš nebiju piedzīvojis. Esmu redzējis, ka cilvēki staigā gar ceļa malu, bet neko tādu. Pat nebiju koncentrējies tam – redzēju tikai to, kā viņš nokrīt tieši man priekšā. Tā bija šokējoša pieredze. Viņš noteikti guva kaut kādus savainojumus,'' tā Mads Ostbergs, kurš šajā rallijā izcīnīja 4.vietu WRC2 Pro klasē.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png