profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Evans pēc smagas piezemēšanās 'Rally Estonia' būs spiests izlaist Somijas WRC

Go4speed 18.07.2019 - 13:44 Evans pēc smagas piezemēšanās 'Rally Estonia' būs spiests izlaist Somijas WRC
Foto: Rally Estonia

M-Sport komandas pilots Elfins Evans būs spiests izlaist augusta sākumā gaidāmo Somijas WRC ralliju. Tas noskaidrojies pēc tam, kad sportists Rally Estonia kādā no tramplīniem piedzīvoja smagu piezemēšanos. Evans, kurš WRC kopvērtējumā ieņem ceturto vietu, jau sācis atveseļošanos procesu un cer WRC atgriezties Vācijas rallijā. Evansa vietā startēs WRC2 Pro klases braucējs Gas Grīnsmits.


Foto: MV Foto (Egita Upīte, Mārtiņš Vanags)

''Esmu pilnībā apbēdināts, ka būšu spiests izlaist Somijas WRC. Mēs Igaunijas rallijā piedzīvojām smagu piezemēšanos, pēc kuras mums ir ieteikts izlaist šo posmu un pilnībā izveseļoties. Šobrīd to ir grūti pieņemt, taču man ir liels atbalsts gan no apkārtējiem, gan no komandas. Centīšos pie rallija stūres atgriezties pēc iespējas ātrāk,'' tā Elfins Evans.

Arī komandas vadītājs Ričards Mileners pauda nožēlu par šādu pavērsienu, taču viņš piebilda, ka nedrīkst ignorēt mediķu ieteikumus, jo Somijas WRC ir ļoti prasīgs posms, un šobrīd galvenais esot Evansa veselība.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png