profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Tanaks kļūst par Sardīnijas WRC rallija jauno līderi, Sesks JWRC klasē piektais

Go4speed 15.06.2019 - 22:25 Tanaks kļūst par Sardīnijas WRC rallija jauno līderi, Sesks JWRC klasē piektais
Foto: TGR WRC

Sardīnijas WRC sportistiem sestdien bija jāveic seši ātrumposmi. Pirmos trīs posmus visātrāk veica Ots Tanaks, kurš tādējādi kļuva par jauno līderi, tobrīd par 6,4 sekundēm apsteidzot Dani Sordo. Arī pēc servisa parka Tanaks bija ātrākais pilots trasē, dienu noslēdzot pirmajā vietā. 25,9 sekundes viņam zaudē Sordo, bet 42,9 sekundes atpaliek Tēmu Suninens, kuram šajā posmā ir jauns stūrmanis - bijušais Miko Hirvonena stūrmanis Jarmo Lehtinens. Neveiksmīgs dienas noslēdzošais posms bija Krisam Mīkem, kurš pārsita riteni un no sestās vietas atkrita uz astoto.


Foto: Libor Jungvirt

Neveiksmīgi otrā diena iesākās WRC2 klases pilotam Nikolajam Grjazinam, kurš jau dienas pirmajā posmā, griežot trases līkumu, nolauza mašīnas riteni un izstājās. Lai arī bojājumi nebija lieli, vēlāk komanda servisa parkā konstatēja, ka ir bojāts arī dzinējs, tāpēc ekipāža ir spiesta izstāties un svētdien nestartēs.

WRC2 ieskaitē līderis tagad ir japānis Takamoto Katsuta, bet WRC2 Pro ieskaitē līderis ir Kalle Rovanpera. JWRC ieskaitē sīva cīņa par uzvaru norisinās starp Janu Solanu un Denisu Redstromu, kur abus pilotus pirms noslēdzošās dienas šķir 3,9 sekundes. Mārtiņš Sesks/Krišjānis Caune ieņem piekto vietu.

Rezultāti:


Rezultāti JWRC klasē:

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png