profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Uldis Briedis: Lielās WRC komandas vērtē un seko līdzi Junior WRC (VIDEO)

Go4speed 21.02.2019 - 23:00 Uldis Briedis: Lielās WRC komandas vērtē un seko līdzi Junior WRC (VIDEO)
Uldis Briedis. Foto: Ekrānšāviņš

Go4speed.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā ātruma un piedzīvojumu raidījuma Ātruma Cilts jaunāko sēriju. Pauls Timrots uz sarunu aicinājis Uldi Briedi, Mārtiņa Seska un LMT Autosporta Akadēmijas treneri, kurš aizvedis latviešu ekipāžu līdz Zviedrijas WRC rallijam. Un šoreiz būs arī blēņas – eksperiments ar riepas spridzināšanu!

Uldis Briedis var lepoties, ka ir Latvijā izaudzinājis WRC līmeņa braucēju – viņa audzēknis kopā ar stūrmani Krišjāni Cauni debitējis Zviedrijas WRC rallija Junior WRC klasē, pirmajā sacīkstē ierindojoties sestajā vietā. Pauls izjautā Uldi par mācību procesu un jauno WRC pieredzi – kā mainījušās taktikas un vai jaunais talants ir psiholoģiski gatavs cīņai ar 13 konkurentiem. Treneris arī atklās, kurš no ātrajiem zviedriem nespēj pārdzīvot, ka Mārtiņš ir ātrāks, un kad plānota pāreja uz pilnpiedziņas auto.

Ātruma Cilts komanda turpina darīt blēņas, un šoreiz Paulam un Ģirtam Timrotam pievienojas Anete Ķēniņa, ēna ar ātruma cilts gēnu. Anete ar žiguli startē rallijkrosa sacensībās un ir gatava paveikt dullu eksperimentu. Tā kā “Youtube” saturā ir daudz video, kā izkulties no ķezas paša spēkiem, ja mežā vai sniegotā pļavā nobortējas ritenis, raidījuma komanda eksperimentā pārbaudīs, vai tiem var ticēt. Vai Ātruma Cilts blēņdari varēs tikai ar mašīnā pieejamajām lietām saspridzināt riepu, noskaidrosim jaunajā raidījuma sērijā!

Šajā Ātruma Cilts sezonā Pauls Timrots atkal meklē interesantus, trakus un aizrautīgus sarunu biedrus, kuri pastāstīs par saviem piedzīvojumiem. 2019. gadā raidījums kļuvis vēl mobilāks, jo bieži izrausies no ierastās studijas un dosies uz kādu notikumu vietu vai interesantiem pasākumiem.

Ātruma Cilts katru trešdienu plkst. 19.00 skatāma arī LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā. Skatītāji aicināti piedalīties Twitter sarunās ar tēmturi #ĀtrumaCilts.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png