profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Mārtiņš Sesks pievienojas Red Bull komandai

Go4speed 15.01.2019 - 11:02 Mārtiņš Sesks pievienojas Red Bull komandai
Foto: Arturs Pavlovs / Red Bull Content Pool

Ar 2019. gada janvāri Red Bull sportistu ģimenei ir pievienojies autosportists Mārtiņš Sesks, kurš šogad startēs pasaules čempionātā, Junior WRC klasē. Viņš papildina esošo Red Bull Latvijas komandu, kurā jau ir daudzcīņas vieglatlēte Laura Ikauniece, skeitbordists Madars Apse un parkūrists Pāvels Petkuns.

Liepājnieks Mārtiņš savu karjeru sāka agri - vēl laikos, kad bija jāsēž uz spilvena, lai redzētu pāri stūrei. Piecu gadu vecumā sēdās pie bagija stūres, bet septiņu - jau patstāvīgi gonkoja pa aizsalušiem dīķiem! Likumsakarīgi, ka līdz 19 gadu vecumam Mārtiņa plauktos sakrājušās medaļas un iegūti tituli, piemēram, 2018.gada Eiropas čempions autorallijā, Colin McRae Flatout trophy ieguvējs 2016.gadā, 4x Latvijas Čempions Autosportā, Latvijas Autosporta Meistars un citi. Bet ir skaidrs, ka uz veciem lauriem sēdēt nedrīkst, tāpēc Mārtiņš trenējas jaunajai sezonai:

''Sezonas mērķis būtu stabili debitēt pasaules Junioru WRC čempionātā, no katra posma mājās atvedot maksimāli daudz punktus un maksimāli maz kļūdu. Pagājušā gada Eiropas čempionāts pieradīja, ka stabilitāte ir zelta vērtē,” tā Mārtiņš komentē tuvākās sezonas plānus.

Runājot par pievienošanos Red Bull komandai, Mārtiņš piebilst: "Esmu priecīgs, ka varu pievienoties Red Bull atlētiem, tas rada jaunu motivāciju un tajā pašā laikā atbildību. Esmu gatavs kopā ar Red Bull sasniegt jaunas virsotnes!"

Informāciju sagatavoja:
Ilze Vaisūne
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png