profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

'Hyundai Motorsport' negaidīti paziņo par komandas vadītāja maiņu

Go4speed 02.01.2019 - 12:38 'Hyundai Motorsport' negaidīti paziņo par komandas vadītāja maiņu
Andrea Adamo. Foto: Quattroruote

Jau pavisam drīz startēs jaunā pasaules rallija čempionāta sezona, pirms kuras ar negaidītu lēmumu klajā nākusi ''Hyundai Motorsport'' komanda. Tā negaidīti paziņojusi, ka par jauno komandas vadītāju no šī brīža kļūst Andrea Adamo, kurš nomainīs līdzšinējo komandas vadītāju Mihelu Nandānu.

Nandāns ''Hyundai'' vienībā strādāja sešus gadus. Pēc tam, kad ''Hyundai'' 2014.gadā atgriezās WRC, tieši Nandāns kļuva par komandas vadītāju.


Mihels Nandāns. Foto: Hyundai Motorsport

Pēdējo četru gadu laikā ''Hyundai'' WRC čempionātā izcīnīja desmit uzvaras, kā arī trīs reizes bija vicečempioni komandu un pilotu ieskaitē. Pirms komandai pievienojās Sebastjans Lēbs, WRC radio balss ziņoja, ka ''Hyundai'' pacietības mērs drīz varētu būt pilns, jo komanda WRC atgriezās, lai cīnītos par tituliem, bet pagaidām četru gadu laikā tai nav izdevies izcīnīt ne vienu no čempiontituliem – ne pilotu, ne ražotāju ieskaitē. Tieši šī iemesla dēļ, visticamāk, darbu zaudēja Nandāns, kurš pametis ''Hyundai'' vienību.

Viņa vietā komandu vadīs itālis Andrea Adamo, kurš pirms tam bija ''Hyundai'' sporta sacīkšu klientu menedžeris. Adamo turpinās būt atbildīgs gan par lielo komandu, gan arī par i20 R5 un i30 N TCR programmām.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png