profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Oficiāli: Mīke pievienojas 'Toyota', Lapi pāriet uz 'Citroen' komandu

Go4speed 17.10.2018 - 11:36 Oficiāli: Mīke pievienojas 'Toyota', Lapi pāriet uz 'Citroen' komandu
Mīke testos. Foto: No sportista privātā arhīva

Apstiprinājušās baumas, par kurām rakstījām jau iepriekš. Trešdien oficiāli kļuvis zināms, ka ''Citroen'' komandā līdzās Sebastjanam Ožjē brauks Esapeka Lapi, kurš šosezon pārstāvēja ''Toyota'' vienību. Tikmēr Lapi vietā ''Toyota'' komandā brauks Kriss Mīke, kurš vasaras vidū pēc vairākām avārijām tika atlaists no ''Citroen'' komandas. Abi sportisti līgumus noslēguši uz vienu sezonu.

Tāpat noskaidrojies, ka ''Toyota'' uz vēl vienu sezonu pagarina līgumu ar somu Jari-Mati Latvalu. Tikmēr šobrīd nav skaidrība par ''Citroen'' komandas šīs sezonas braucējiem Kreigu Brīnu un Madsu Ostbergu.

''Uzskatu, ka mums uz nākamo sezonu ir ļoti spēcīgs braucēju sastāvs. Visi trīs braucēji ir ātri un spējīgi uzvarēt. Ticu, ka būsim spēcīga komanda, lai cīnītos par čempiontituliem gan pilotu, gan ražotāju ieskaitē. Žēl, ka Lapi nolēma pamest komandu, taču novēlam viņam visu to labāko,'' tā Tomijs Makinens.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png