profile
register
facebook
youtube
twitter instagram
go4speed-2111-4523.gif
aim-baneris-1-1-5359.gif

Lancia paziņo sastāvu 2026.gada WRC sezonai

Go4speed 12.12.2025 - 12:46 Lancia paziņo sastāvu 2026.gada WRC sezonai
Foto: Lancia

Lancia ir apstiprinājusi 2025. gada WRC2 vicečempionu Joanu Roselu un 2025. gada WRC2 Challenger titula ieguvēju Nikolaju Grjazinu kā savus oficiālos pilotus 2026. gada WRC2 sezonā, abiem sportistiem kļūstot par Itālijas ražotāja rūpnīcas programmas līderiem tā atgriešanās reizē pasaules rallija čempionātā.

Abi brauks ar jauno ''Lancia Ypsilon Rally2 HF Integrale'' komandas ''Team Lancia Corse HF'' sastāvā, sākot ar 22.–25. janvārī gaidāmo Montekarlo WRC ralliju. Programmu vadīs PH Sport, ar Yacco un Sparco atbalstu, un galvenais komandas vadītājs būs Didjē Klēments.

Foto: Lancia

Abu sportistu kopīgā debija Montekarlo rallijā būs Lancia pirmais rūpnīcas ieraksts WRC kopš 1990. gadu sākuma. 

Lancia joprojām ir visveiksmīgākais ražotājs WRC vēsturē ar desmit ražotāju tituliem.

Lancia izpilddirektore Roberta Zerbī norādīja, ka pilotu izvēle atspoguļo uzņēmuma ambīcijas nekavējoties startēt augstākajā Rally2 līmenī. ''Lancia atgriešanās pasaules rallijā ir svarīgs solis. Joans un Nikolajs ienes mūsdienīgu skatījumu, motivāciju un pareizo attieksmi mūsu projekta attīstībā. ''Ypsilon Rally2 HF Integrale'' ir radīts, lai uzvarētu.''

''Tā ir liela goda lieta – būt daļai no šī stāsta. Mūsu mērķis ir cīnīties par uzvarām un atgriezt Lancia tur, kur tai pienākas,'' Nikolajs Grjazins.

Interese par ''Ypsilon Rally2 HF'' ir ļoti liela — jau pasūtīti vairāk nekā 40 auto nacionālajām un starptautiskajām sacīkstēm.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
aix-copy-2837-1940.png bmp-4439.png go4speedshop-0630.png