Toyota komandas braucēji vadībā pēc Zviedrijas WRC rallija pirmās dienas

Go4speed 15.02.2024 - 21:10 Toyota komandas braucēji vadībā pēc Zviedrijas WRC rallija pirmās dienas

Zviedrijas WRC aizvadīta sacensību pirmā diena, kurā sportistiem bija jāveic viens 5,16 kilometrus garš ātrumposms.

Ātrākais, tāpat kā pirms gada šajā pašā ātrumposmā, bija Kalle Rovanpera, kuram 1,4 sekundes zaudēja Takamoto Katsuta, bet divas sekundes atpalika Elfins Evans. Jāatzīmē, ka Rovanpera šo pašu ātrumposmu veica par piecām sekundēm ātrāk nekā pērn.

Ceturto ātrāko laiku uzrādīja Ots Tanaks un Adriens Formo, kuri atpalika 2,1 sekundi.

RC2 klasē pārliecinoši ātrākais bija Olivers Solbergs, kuram trīs sekundes zaudēja pagājušā gada WRC3 klases čempions, 25 gadus vecais soms Rope Korhonens, kurš startēja ar jauno ''Toyota GR Yaris Rally2''. Trešā vieta Nikolajam Grjazinam.

JWRC klasē trešais ātrākais 19 sportistu konkurencē ir igaunis Romets Jurgensons (Ford Fiesta Rally3), kurš rallijā Alūksne ieņēma 4.vietu absolūti!

Piektdien sportisti veiks septiņus ātrumposmus. Kā liecina jaunākā informācija, tad piektdien visu dienu pamatīgi snigs.