Zviedrijas WRC treniņos ātrākais Lapi, Bulasija piedzīvo avāriju

Go4speed 15.02.2024 - 14:27 Zviedrijas WRC treniņos ātrākais Lapi, Bulasija piedzīvo avāriju

Ar Shakedown ātrumposmu Zviedrijā startējis pasaules rallija čempionāta 2.posms, kas šogad sportistus sagaida ar pamatīgu sniegu un lielām kupenām.

5,42 kilometrus garajā ātrumposmā pirmajā iebraucienā Rovanpera par 2,4 sekundēm apsteidza Esapeku Lapi, bet 4,5 sekundes zaudēja Takamoto Katsuta. Tjerī Noivils, kurš trasē devās pirmais, Rovanperam zaudēja gandrīz desmit sekundes, taču viņam pirmajā iebraucienā bija problēmas ar sarunas iekārtu. Jāatzīmē, ka Rovanperam sacensību pirmajā dienā būs lieliska starta pozīcija (septītā).

Vēlāk, kad jau trase kļuva tīrāka, Kalle uzrādīja laiku 2:47.2, kas tobrīd bija ātrākais rezultāts Shakedown. 1,6 sekundes viņam zaudēja Noivils, bet trešais bija Lapi. Taču treniņu noslēgumā trīs ekipāžas pamanījās uzrādīt vēl ātrākus laikus.

Finišā ātrākais bija Lapi, kuram 0,6 sekundes zaudēja Adriens Formo, bet trešais - Tanaks. Rovanperam ceturtā vieta.

Starp RC2 klases mašīnām ātrākais bija pagājušā gada uzvarētājs Olivers Solbergs, kuram 0,6 sekundes zaudēja igaunis Georgs Linamāe, bet trešais – soms Miko Heikila. Jāatzīmē, ka pirmajā iebraucienā Solbergs pamanījās uzrādīt sesto ātrāko laiku absolūti.

Diemžēl Shakedown avāriju piedzīvoja Bruno Bulasija.

Pavisam kopā sportistiem četrās dienās būs jāveic 18 ātrumposmi, kur pirmais ātrumposms startēs ceturtdien 20:05 pēc Latvijas laika.

PIEDALIES RALLY BUHARIKI ZVIEDRIJAS WRC PROGNOŽU SPĒLĒ!