Spānijas WRC treniņos ātrākais Ožjē

Go4speed 20.10.2022 - 14:07 Spānijas WRC treniņos ātrākais Ožjē
Sebastjans Ožjē. Foto: Sophie Graillon

Ceturtdien ar treniņbraucieniem startējis Spānijas WRC rallijs. Treniņos, kuros lija lietus, gandrīz visi WRC braucēji trasē devās ar cietā sastāva riepām, kamēr Toyota piloti izlēma startēt ar mīkstā sastāva riepām. Un tas atmaksājās, jo pirmajā braucienā ātrākie bija visi četri Toyota braucēji, bet labākais no Hyundai braucējiem Tjerī Noivils tobrīd Sebastjanam Ožjē zaudēja 12 sekundes.

Turpinājumā braucēji uzlaboja savus rezultātus, kur izskaņā ātrākais laiks bija Ožjē, kuram 0,9 sekundes zaudēja Takamoto Katsuta. Uz trešo vietu savā noslēdzošajā piektajā braucienā pakāpās M-Sport pilots Pjērs Luī Lubērs, kurš Ožjē zaudēja 1,2 sekundes.

Visi trīs Hyundai braucēji veica trīs braucienus, kur labākais bija Ots Tanaks, kuram 11.vieta (+12,8 sekundes).

WRC2 Open klasē ātrākais bija mājinieks Alehandro Kačons, par 0,6 sekundēm apsteidzot Jari Hutunenu.

Pavisam kopā uz starta izies 64 ekipāžas, kurām trīs dienās būs jāveic 19 ātrumposmi (293,77 km). Pirmā ātrumposma starts piektdien plkst. 9:33 pēc Latvijas laika.

PIEDALIES RALLY BUHARIKI ERČ PROGNOŽU SPĒLĒ (līdz 21.oktobra plkst. 11:22)

PIEDALIES RALLY BUHARIKI WRC PROGNOŽU SPĒLĒ (līdz 21.oktobra plkst. 09:32)