Tanaks uzvar Sardīnijas rallijā un izcīna 15. uzvaru WRC

Go4speed 05.06.2022 - 14:57 Tanaks uzvar Sardīnijas rallijā un izcīna 15. uzvaru WRC
Ots Tanaks

Ar Ota Tanaka uzvaru svētdien noslēdzies Sardīnijas WRC rallijs. Šī Tanakam bija 15. WRC uzvara karjerā. Otro vietu izcīnīja īru sportists Kreigs Brīns, kuram šis bija otrais goda pjedestāls šogad. Trešā vieta Dani Sordo, kurš šajā rallijā iepriekš bija uzvarējis divas reizes. WRC kopvērtējuma līderis Kalle Rovanpera finišēja piektajā vietā.

WRC2 Open klasē pirmā vieta Nikolajam Grjazinam, kuram 28 sekundes zaudēja Nils Solans, bet 33 sekundes atpalika Jari Hutunens. Piektā vieta Sami Pajari, kurš šajā rallijā debitēja WRC2 Open klasē.

Kopvērtējumā pirmo vietu saglabā Kalle Rovanpera (120 pts), kuram seko Tjerī Noivils (65) un Tanaks (62).

Nākamais WRC posms no 22.-26.jūnijam notiks Kenijā.