Pēc Sardīnijas WRC pirmā ātrumposma līderis Noivils

Go4speed 02.06.2022 - 20:00 Pēc Sardīnijas WRC pirmā ātrumposma līderis Noivils
Tjerī Noivils

Sardīnijā ar pirmo ātrumposmu ceturtdien startējis pasaules rallija čempionāta 5.posms. No rīta notika treniņbraucieni, kuros ātrāko laiku savā trešajā braucienā uzrādīja Tjerī Noivils (Hyundai i20 N Rally1), kuram 0,3 sekundes zaudēja Esapeka Lapi (Toyota GR Yaris Rally1). Trešo vietu ieņēma Elfins Evans (Toyota GR Yaris Rally1). Jāatzīmē, ka pirmajā iebraucienā, kad sportisti startēja pēc starta pozīcijas, kāda viņus sagaida piektdien, ātrākais bija Lapi, kuram sacensību pirmajā dienā būs ļoti laba starta pozīcija.

Kā treniņos atzina vairums sportistu, tad šī nedēļas nogale paies izdzīvošanas zīmē, jo sportistus sagaida ne tikai smags rallijs ceļu ziņā, bet arī karstuma ziņā, jo visu rallija nedēļas nogali sola ap 40 grādu lielu karstumu, bet automašīnās gaisa temperatūra var sasniegt ap 70 grādiem.

Vakarā startēja pirmais 3,53 kilometrus garš ātrumposms. Tajā ātrākais bija Tjerī Noivils, kuram pussekundi zaudēja Takamoto Katsuta (Toyota GR Yaris Rally1), bet 0,7 sekundes atpalika Evans.

Piektdien sacensību pirmajā dienā sportistiem būs jāveic astoņi ātrumposmi (133 kilometri).