Portugāles WRC treniņos ātrākais Evans, Ožjē un Lēbs ārpus Top-6

Go4speed 19.05.2022 - 14:58 Portugāles WRC treniņos ātrākais Evans, Ožjē un Lēbs ārpus Top-6
Elfins Evans

Ceturtdien ar treniņbraucieniem startējis Portugāles WRC rallijs, kas ir pasaules rallija čempionāta 4.posms. Shakedown ātrumposma garums bija 4,55 kilometri, un to visātrāk veica Elfins Evans (''Toyota GR Yaris Rally''), kurš savā noslēdzošajā braucienā uzrādīja laiku 2:56.1, kas bija par 0,4 sekundēm ātrāks nekā Kreigam Brīnam (''Ford Puma Rally1''). Trešā vieta Otam Tanakam (''Hyundai i20 N Rally1''), kurš atpalika 0,7 sekundes.

Septīto laiku uzrādīja Sebastjans Ožjē, kurš komandas biedram zaudēja 1,3 sekundes, bet desmitā vieta Sebastjanam Lēbam, kurš no ātrākā braucēja atpalika 2,4 sekundes. Visi Rally1 klases braucēji veica trīs braucienus, izņemot Gasu Grīnsmitu, kurš treniņos brauca četras reizes.

Olivers Solbergs

WRC2 Open klasē ātrākais bija soms Tēmu Suninens (''Hyundai i20 N Rally2''), kuram pussekundi zaudēja Olivers Solbergs (''Hyundai i20 N Rally2''). Ceturtais palika Andreas Mikelsens (''Škoda Fabia Rally2 evo'') (trasē devās tikai vienu reizi). WRC3 Junior ieskaitē ātrākais treniņos bija igaunis Roberts Virves.

Pirmā ātrumposma starts tiks dots jau šovakar (21:03 pēc Latvijas laika). Piektdien sportistiem būs jāveic astoņi ātrumposmi (122 km).

PIEDALIES RALLY BUHARIKI PROGNOŽU SPĒLĒ. IZSAKI SAVU PROGNOZI LĪDZ PLKST. 21:02.