profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Solbergam avārija, Rovanpera pārsit riepu un pazaudē iekrāto pārsvaru

Go4speed 23.04.2022 - 19:09 Solbergam avārija, Rovanpera pārsit riepu un pazaudē iekrāto pārsvaru
Kalle Rovanpera

Horvātijas WRC aizvadīta otrā diena, kurā sportistiem bija jāveic astoņi ātrumposmi. Ja piektdien lija lietus un sportisti pārsvarā brauca pa slapju trasi, tad sestdien pēc sportistu teiktā apstākļi bija vēl sarežģītāki, jo trases segums visu laiku mainījās – slapja, sausa, mitra, dubļaina.

Otrā diena neveiksmīgi iesākās Oliveram Solbergam, kurš piedzīvoja avāriju, pēc kuras aizdegās viņa automašīna. Dienas trešajā dopā riepu pārsita rallija līderis Kalle Rovanpera, kurš Otam Tanakam zaudēja 54 sekundes. Līdz ar to Kalles pārsvars no minūtes un 12 sekundēm saruka līdz 18 sekundēm. Arī nākamajā dopā Rovanpera zaudēja Tanakam, tādējādi pēc otrās dienas pirmā apļa Rovanperas pārsvars pār Tanaku bija tikai 16,8 sekundes. Trešais tobrīd bija Kreigs Brīns.


Tjerī Noivils

Pēc servisa parka nākamajos divos dopos ātrākais bija pirmās dienas neveiksminieks Esapeka Lapi, kamēr Tanaks turpināja ķert Rovanperu. Pirms dienas noslēdzošā posma Tanaks Kallem zaudēja 14,8 sekundes, kamēr ceturtajā vietā esošais Noivils strauji tuvojās Brīnam (abus tobrīd šķīra 5,9 sekundes).

Noslēdzošajā dopā ātrākais bija Rovanpera, kurš tādējādi pirms noslēdzošās dienas par 19,9 sekundēm apsteidz Tanaku, bet minūti un 13 sekundes zaudē Brīns. WRC2 Open klasē līderis ir Joans Rosels, kuram 35 sekundes zaudē Grjazins.

Svētdien sportistiem būs jāveic noslēdzošie četri ātrumposmi.

Rallija rezultāti:

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri: