profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Rovanpera: Cerams, ka šoreiz Horvātijas WRC mums veiksies labāk

Go4speed 19.04.2022 - 08:54 Rovanpera: Cerams, ka šoreiz Horvātijas WRC mums veiksies labāk
Foto: Autosport.com

Otro gadu pēc kārtas uz Horvātijas ralliju kā pasaules rallija čempionāta (WRC) līderis dodas soms Kalle Rovanpera. Diemžēl pagājušajā gadā Kallem Horvātijas posms beidzās ļoti ātri, jo pirmajā ātrumposmā tika piedzīvota avārija.

Šobrīd Rovanperas pārsvars pār tuvāko sekotāju ir 14 punkti, taču somu braucējs atzīst, ka šobrīd viņš par to negrib daudz domāt.

"Jā, pārsvars ir liels, bet jebkurā gadījumā ir aizvadītas tikai divas sacīkstes, tāpēc nevēlos par to pārāk daudz domāt," iesāk Kalle Rovanpera. "Zinu, ka, tāpat kā pagājušajā gadā, tas var ļoti ātri izdzist, tāpēc pārāk daudz par to nedomāju. Centīšos visu darīt tā, kā iepriekš – mēģināt būt gudram un izcīnīt punktus visos rallijos."


Foto: Vladislav Maschl

"Šobrīd mēs esam tādā pašā situācijā kā pagājušajā gadā - līderi čempionātā, taču cerams, ka šoreiz mums tur veiksies labāk. Tas mums būs liels izaicinājums, jo pagājušajā gadā mums neizdevās izbraukt lielāko daļu ātrumposmu, taču mēs jau iepriekš esam bijuši šādā situācijā ar mazāku pieredzi nekā mūsu sāncenšiem, tāpēc darīšu visu iespējamo, lai tiktu galā. Sajūtas testos bija pozitīvas, un es domāju, ka ar automašīnu ir panākts patiešām labs progress. Cerams, ka to visu izdosies īstenot arī sacensībās."

Rovanperas pagājušā gada avārija:

Kopvērtējums:
1. flag 
Rovanperä Kalle
46
2. flag Neuville Thierry
32
3. flag Loeb Sébastien
27
4. flag Greensmith Gus
20
5. flag Ogier Sébastien
19
6. flag Katsuta Takamoto
18
7. flag Breen Craig
16
8. flag Lappi Esapekka
15
9. flag Mikkelsen Andreas 

12
10. 
flag Solberg Oliver
8
11. flag Ott Tanak
5
12. flag Evans Elfyn                   4
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri: