profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Horvātijas WRC rallijā WRC2 klasē startēs 29 ekipāžas

Go4speed 28.03.2022 - 19:24 Horvātijas WRC rallijā WRC2 klasē startēs 29 ekipāžas
Foto: Ondra Beneda

Publicēts Horvātijas WRC rallija dalībnieku saraksts, kas paredz, ka gaidāmajā rallijā, kas notiks no 21.-24.aprīlim, uz starta plāno iziet 66 ekipāžas. Kā nesen atzina organizatori, tad, iespējams, ralliju varētu apmeklēt vairāk nekā 300 000 skatītāju.

11 ekipāžas startēs ar Rally1 automašīnām. Kā pirmais trasē dosies čempionāta līderis Kalle Rovanpera. Tāpat vēl ''Toyota Gazoo Racing'' komandas sastāvā startēs Elfins Evans un Esapeka Lapi, kuram šis būs otrais starts ar ''Toyota GR Yaris Rally1''. Ar ceturto ''Toyota GR Yaris Rally1'' startēs Takamoto Katsuta.


Foto: Bastien Roux

''Hyundai Motorsport'' komanda turpinās startēt ar tiem pašiem braucējiem, ar kuriem sezonas pirmajos divos posmos – Tjerī Noivils, Ots Tanaks un Olivers Solbergs. Ar četrām ''Ford Puma Rally1'' mašīnām startēs ''M-Sport Ford'' komanda, kur līdzās Kreigam Brīnam, Gasam Grīnsmitam un Adrienam Formo ar ''Ford Puma'' pirmo ralliju aizvadīs Pjērs-Luī Lubērs.

Jaudīgs sastāvs WRC2 klasē, kur saņemti 29 pieteikumi. Uz starta neredzēsim pirmo divu posmu uzvarētāju Andreasu Mikelsenu, kas tādējādi citiem braucējiem ļaus kopvērtējumā pietuvoties norvēģu sportistam. WRC2 klasē uz starta izies tādi piloti kā Stefans Lefebre, Eriks Kamillī, Joans Rosels, Eriks Cais, Nikolajs Grjazins, Jari Hutunens, Emīls Lindholms, Georgs Līnamāe u.c.


Foto: Johan Dubee

Septiņas ekipāžas startēs WRC3 Junior ieskaitē, kur šobrīd pēc viena posma līderis ir Džons Ārmstrongs, kurš aizvadītajā Azoru salu ERČ rallijā ar ''Ford Fiesta Rally3'' automašīnu demonstrēja iespaidīgu ātrumu (piemēram, svētdienas ātrumposmos viņš ar šo pilnpiedziņas auto bija septītais starp 42 ekipāžām).

Starp visiem braucējiem astoņi pārstāvēs Horvātiju, bet pa septiņiem Franciju un Somiju. Trīs piloti pārstāvēs Igauniju. Visvairāk tiks braukts ar ''Ford'' automašīnām (26), kam sekos ''Škoda'' (20). Populārākā automašīna būs ''Škoda Fabia Rally2 evo'', ar kuru startēs 20 ekipāžas, bet 12 startēs ar ''Ford Fiesta Rally3''.

Atgādināsim, ka pagājušajā gadā šajā rallijā uzvaru svinēja Sebastiens Ožjē, kurš par 0,6 sekundēm apsteidza Elfinu Evansu, bet 8,1 sekundes zaudēja Tjerī Noivils.

Dalībnieku sastāvs ŠEIT.

Kopvērtējums:
1. flag 
Rovanperä Kalle
46
2. flag Neuville Thierry
32
3. flag Loeb Sébastien
27
4. flag Greensmith Gus
20
5. flag Ogier Sébastien
19
6. flag Katsuta Takamoto
18
7. flag Breen Craig
16
8. flag Lappi Esapekka
15
9. flag Mikkelsen Andreas 

12
10. 
flag Solberg Oliver
8
11. flag Ott Tanak                   5

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri: