profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Brīns testos piedzīvo avāriju

Go4speed 12.01.2022 - 13:18 Brīns testos piedzīvo avāriju
Foto: Sebastiano Biagini

M-Sport Ford komandas līderis Kreigs Brīns trešdien testos piedzīvojis avāriju, tādējādi pārtraucot Montekarlo rallija testus.

Lai arī automašīna piezemējās uz jumta, gan Brīns, gan viņa stūrmanis Pols Neigls no automašīnas izkāpa paša spēkiem, un tiek ziņots, ka viņi nav cietuši.

Kāds aculiecinieks portālam DirtFish pastāstīja, ka "Brīns šorīt brauca ļoti, ļoti labi. Viņš braucienus veica ļoti ātri. Kādā kreisā līkumā, un kas nebija ātrs, bija tilts. Viņš mazliet aizķēra tiltu, kā rezultātā automašīna novirzījās pa labi un tā nobrauca no ceļa. Tā apgriezās un noripoja pa nogāzi līdz piezemējās uz jumta. Tie bija kādi 10 – 15 metri no ceļa.''


Foto: Julien Pixel Rallye

Brīns bija otrais no četriem M-Sport braucējiem, kas veica testus. Edrians Formo savus testus pabeidza otrdien. Ceturtdien bija plānots, ka testus veiks Gas Grīnsmits. Šobrīd komanda plāno līdz svētdienai salabot automašīnu, lai testus varētu veikt Sebastjans Lēbs, kurš pašlaik līdz piektdienai turpina startēt Dakāras rallijā.

Līdz ar to Brīns ir trešais rūpnīcas pilots, kurš avarējis pirms sezonas testos - Elfins Evanss (Toyota) un Tjerī Neivils (Hyundai) jau pagājušajā gadā Francijas Alpos avarēja ar savām automašīnām.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri: