profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Pēc Evansa avārijas Ožjē testi pārceļas uz vēlāku laiku

Go4speed 24.11.2021 - 23:32 Pēc Evansa avārijas Ožjē testi pārceļas uz vēlāku laiku
Evans testos

Kā paziņojusi Toyota komanda, tad trešdien, Francijas asfalta testos, avāriju piedzīvojis 2021.gada WRC vicečempions Elfins Evans. Komanda ziņo, ka tā ir spiesta pārtraukt testus. Līdz ar to Sebastjanam Ožjē šajos testos neizdosies pirmo reizi izmēģināt jauno ''Toyota GR Yaris Rally1'' automašīnu. Tikmēr otrdien testus ar jauno auto aizvadīja Kalle Rovanpera.

Komanda atklāja, ka ne pilots, ne stūrmanis negadījumā necieta, taču avārijas rezultātā komanda nav spējusi salabot automašīnu, un tagad Ožjē testi, kas bija paredzēti ceturtdien, pārcelti uz vēlāku laiku. Atgādināsim, ka Ožjē, kurš nākamsezon plāno startēt atsevišķos WRC posmos, startēs 2022.gada Montekarlo WRC rallijā.


Foto: Alex Begot

"Trešdienas testos tika piedzīvota avārija, tāpēc diemžēl Ožjē testus nāksies pārcelt," saka Toyota pārstāvis. "Mēs priecājāmies, ka avārijas rezultātā visas drošības sistēmas darbojās, kā tām vajadzētu, tāpēc šajā ziņā viss bija kārtībā. Diemžēl mēs uz vietas nevarējām salabot automašīnu ceturtdienas testiem, tāpēc esam sapakojušies un mūsu testa komanda dodas mājās.''

Pagaidām nav skaidrs, kad pirmos testus ar jauno auto aizvadīs Ožjē.Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri: