profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

2021.gada WRC sezonu Olivers Solbergs noslēgs pie 'Hyundai i20 Coupe WRC' stūres

Go4speed 25.10.2021 - 17:35 2021.gada WRC sezonu Olivers Solbergs noslēgs pie 'Hyundai i20 Coupe WRC' stūres
Foto: Vladislav Maschl

Nesen ''Hyundai Motorsport'' komanda paziņoja, ka 2021.gada sezonas noslēdzošajā posmā, kas notiks Moncā, tās sastāvā startēs Ots Tanaks, Tjerī Noivils un Dani Sordo.

Pirmdien Solbergs atklāja, ka arī viņš Moncas rallijā startēs ar WRC auto. ''Esmu priecīgs paziņot, ka Moncas rallijā startēšu ar ''Hyundai i20 Coupe WRC''. Tas būs fantastiski vadīt šo automašīnu sezonas pēdējā posmā. Šis ir rallijs, kurā man ir zināma pieredze pēc tam, kad pagājušajā gadā izcīnīju otro vietu WRC2 klasē un septīto vietu absolūti,'' saka Olivers Solbergs.

Šobrīd nav zināms, kurš būs Solberga stūrmanis. Pēdējos divus rallijus (Somijā un Spānijā) viņa stūrmanis bija Kreigs Drū.


Foto: Vladislav Maschl

Šobrīd nav zināms, vai Solbergs būs ''Hyundai 2C Competition'' komandas vienīgais braucējs. Atgādināsim, ka šīs komandas regulārais braucējs Pjērs-Luī Lubērs iedzīvojās savainojumā un viņam šī sezona ir beigusies. Viņa vietu pie ''Hyundai i20 Coupe WRC'' stūres Spānijas rallijā ieņēma Nils Solans.

Tāpat Hyundai komandas redzes lokā ir Tēmu Suninens, kurš savā debijas rallijā ar ''Hyundai i20 N Rally2'' Spānijas WRC izcīnīja trešo vietu starp R5 klases automašīnām. Klīst baumas, ka tieši Suninens varētu startēt ar otru ''Hyundai 2C Competition'' komandas ''Hyundai i20 Coupe WRC'' automašīnu.

Jautāts, vai viņš startēs Moncā, Tēmu Suninens Spānijas rallija laikā smaidot teica, ka: ''Pagaidām domāju, ka jā, bet, protams, viss var mainīties. Vēlos braukt ar ''Hyundai'', taču man ir jārunā ar bosu un tad redzēsim, kas notiks.”
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri: