Sesks: Sezona aizvadīta ar zināmu vilšanos

Go4speed 17.10.2021 - 17:32 Sesks: Sezona aizvadīta ar zināmu vilšanos
Mārtiņš Sesks

Spānijas WRC rallijā JWRC ieskaitē uzvaru izcīnīja un par čempionu kļuva 19 gadus vecais soms Sami Pajari. Viņš kļuva par jaunāko JWRC čempionu vēsturē, kā arī pirmo somu, kas to paveicis.

Pirms izšķirošā posma uz JWRC titulu pretendēja arī Mārtiņš Sesks un Renārs Francis, kuri pērn kļuva par JWRC vicečempioniem. Diemžēl šoreiz Mārtiņam neizdevās pacīnīties par JWRC titulu, un pēc neveiksmes otrajā dienā, kad nācās izstāties, Sesks/Francis Spānijas WRC ieņēma sesto vietu, bet sezonas kopvērtējumā šoreiz trešā vieta, kas tāpat ir ļoti augsts sasniegums. Sezonas piecos posmos Sesks pa reizei gan uzvarēja, gan bija otrais, gan trešais, apliecinot savu ātrumu.

"Šurpbraucot mērķējām augstāk,'' portālam Go4speed pastāstīja 22 gadus vecais Mārtiņš Sesks. ''Tomēr sezona aizvadīta ar zināmu vilšanos sevī, un Spānijas sacensības laikam bija kulminācijas brīdis, kurā nebiju vairs spējīgs braukt tik ātri, cik es esmu spējīgs un varu. Neskatoties uz to, mēs esam trešie ātrākie juniori pasaulē 2021.gadā, kas jebkurā gadījumā ir viens no augstākajiem sasniegumiem Latvijas autosportā. Pasaules čempionātā tagad esam atzīmējušies gan ar otro vietu pērn, gan trešo šajā gadā. Uzskatu, ka mums ir labas izredzes nākotnē arī kļūt par čempioniem.