Evans izcīna pirmo uzvaru Somijas WRC

Go4speed 04.10.2021 - 00:27 Evans izcīna pirmo uzvaru Somijas WRC
Elfins Evans

Izcīnot savu otro uzvaru šosezon, svētdien par Somijas WRC rallija uzvarētāju tika kronēts Elfins Evans, kuram šī bija pirmā uzvara Somijas rallijā. Pirms noslēdzošās dienas Evansa pārsvars pār Otu Tanaku bija 9,1 sekunde, taču izšķirošās dienas četros posmos Evansam izdevās nedaudz palielināt pārsvaru un finišā par 14 sekundēm apsteigt Tanaku. Trešo vietu izcīnīja Kreigs Brīns, kuram šis bija trešais goda pjedestāls aizvadītajos piecos WRC posmos.

Augsto ceturto vietu izcīnīja Esapeka Lapi, kuram šis bija pirmais rallijs ar WRC auto pēdējo desmit mēnešu laikā. Piektā vieta čempionāta kopvērtējuma līderim Sebastjanam Ožjē.

WRC2 klasē uzvaru svinēja Tēmu Suninens, kuram 15,7 sekundes zaudēja Mads Ostbergs. Trešais - Jari Hutunens.

Kopvērtējumā divus posmus pirms sezonas beigām līderis ir Ožjē (190), kuram seko Evans (166) un Tjerī Noivils (130).