profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Solbergam avārija, Ožjē saņem sodu, Somijas WRC līderis Evans (VIDEO)

Go4speed 03.10.2021 - 06:03 Solbergam avārija, Ožjē saņem sodu, Somijas WRC līderis Evans (VIDEO)
Olivera Solberga auto

Pirms Somijas WRC rallija izšķirošās dienas vadībā izvirzījies Elfins Evans, kuram seko Ots Tanaks (+9,1) un Kreigs Brīns (+19,5). Pēc pirmās dienas vadībā bija Brīns, taču otrajā dienā nedaudz ātrāks par īru sportistu bija Evans, kurš pārņēma vadību.


Foto: Honza Fronek

Astotajā dopā avarēja Takamoto Katsuta, bet diemžēl desmitajā dopā avāriju piedzīvoja viens no galvenajiem favorītiem uz uzvaru Kalle Rovanpera, kurš tobrīd ieņēma ceturto vietu. 14.posmā tehnisku iemeslu dēļ izstājās Tjerī Noivils, kuram sacensības ir beigušās. Jāpiebilst, ka Sebastjans Ožjē sacensību otrajā dienā saņēma 800 eiro lielu naudas sodu un vienas minūtes sodu par neaizsprādzētu ķiveri, taču tas viņa pozīciju kopvērtējumā neietekmēja - WRC kopvērtējuma līderis pēc divām dienām ir piektais.


Foto: Dāvis Arājs #RallyBuhariki

Strap R5 auto līderis ir mājinieks Tēmu Suninens, kuram astoņas sekundes zaudē Mads Ostbergs. 34 sekundes atpaliek šī gada Somijas rallija čempions Emīls Lindholms. Diemžēl dienas pirmajā dopā avāriju piedzīvoja Olivers Solbergs, bet Nikolajs Grjazins pēc divām pārsistām riepām izstājās pēc devītā ātrumposma.

Rallija noslēdzošajā dienā sportisti veiks četrus ātrumposmus.

Katsutas un Rovanperas avārijas:

Solberga avārija:

Rallija rezultāti:

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png