profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Pēc Grieķijas WRC rallija pirmās dienas līderis Rovanpera

Go4speed 10.09.2021 - 18:20 Pēc Grieķijas WRC rallija pirmās dienas līderis Rovanpera
Foto: Toyota GAZOO Racing WRT

Aizvadīta Grieķijas WRC rallija pirmā diena, kurā sportistiem bija jāveic seši ātrumposmi bez servisa parka. Ja iepazīšanās laikā trase bija dubļaina, tad rallija pirmajā dienā sportisti brauca pa sausu un akmeņainu trasi.

Pēc sīvām un aizraujošām cīņām līderis pēc pirmās dienas ir soms Kalle Rovanpera, kuram 3,7 sekundes zaudē Ots Tanaks, bet 3,9 sekundes atpaliek kopvērtējuma līderis Sebastjans Ožjē, kurš šo dienu brauca pirmais, tādējādi tīrot trasi.


Foto: Edgars Leonovs

Diemžēl ne tik veiksmīga diena Elfinam Evansam un Tjerī Noivilam, kuri cīnījās ar tehniskām problēmām, tādējādi izstājoties no cīņas par uzvaru.

WRC2 klasē līderis ir Marko Bulasija, kuram 5,4 sekundes zaudē Andreas Mikelsens. Trešais ir Grjazins, kurš zaudē gandrīz divas minūtes. Grjazinam šis ir pirmais rallijs ar M-Sport komandas ''Ford Fiesta Rally2''. Ceturtais ir igaunis Georgs Līnamāe. Pēc trīs posmiem līderis bija Olivers Solbergs, taču ceturtajā dopā Solbergs izstājās piekares defekta dēļ. Arī Mads Ostbergs no pirmā ātrumposma cīnījās ar tehniskām problēmām. 

Rallija otrajā dienā sportisti veiks sešus ātrumposmus.

Kopvērtējums:

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png