profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Noivils par braukšanu pa šoseju ar 190 km/h lielu ātrumu saņem bargu naudas sodu

Go4speed 19.07.2021 - 00:30 Noivils par braukšanu pa šoseju ar 190 km/h lielu ātrumu saņem bargu naudas sodu
Tjerī Noivils. Foto: DirtFish

Beļģu pilots Tjerī Noivils pēc Igaunijas WRC rallija saņēmis nosacītu sodu par ātruma pārkāpšanu. Pirms priekšpēdējā ātrumposma, lai paspētu uz laika kontroli, Noivils vietā, kur atļautais ātrums bija 90 km/h, traucās ar 190 km/h.

Kā atzina pilots, tad šāds pārkāpums tika pieļauts pēc tam, kad viņa automašīnai bija tehniskas problēmas, tāpēc, lai paspētu uz nākamo ātrumposmu un nesaņemtu sodu par kavējumu, Noivils, kurš tobrīd rallijā ieņēma trešo vietu, bija spiests pārkāpt atļauto ātrumu. Pilots piebilda, ka tobrīd nebija intensīva satiksme uz ceļa.


Foto: DirtFish

Par šo pārkāpumu beļģu pilots saņēma 2500 eiro lielu naudas sodu, kā arī viņš būs spiests izlaist vienu WRC posmu, ja gadījumā viņš vēl kādā šīs sezonas posmā pārsniegs atļauto ātrumu par 30% virs noteiktās robežas.

FIA paziņojumā tika teikts, ka šis ir nopietns pārkāpums, jo visām ekipāžām rallija laikā jāievēro nacionālie satiksmes likumi. Ņemot vērā, ka ātrums tika pārsniegts vairāk nekā par 100%, tad satiksmes trūkumu nevar ņemt vērā, lai pieprasītu atbildību mīkstinošus apstākļus.


Foto: Martin Hlinka

Jāpiebilst, ka Noivils tāpat nepaspēja ierasties laikā uz ātrumposmu, tāpēc ekipāža tika sodīta ar desmit sekunžu sodu.

Noivils ir otrais "Hyundai" pilots, kuram šosezon piemērots nosacīts sods. Ots Tanaks Montekarlo rallijā saņēma sodu par braukšanu uz servisa parku uz trim riteņiem.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png