profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Pēc Kenijas WRC izdzīvošanas rallija pirmās dienas līderis Noivils (VIDEO)

Go4speed 25.06.2021 - 18:14 Pēc Kenijas WRC izdzīvošanas rallija pirmās dienas līderis Noivils (VIDEO)

Aizvadīta Kenijas WRC rallija pirmā diena, kas bijusi notikumiem bagāta. Pēc rīta četriem ātrumposmiem līderis bija Tjerī Noivils, kuram piecas sekundes zaudēja Kalle Rovanpera. Neveiksmīgs pirmais aplis bija vairākiem līderiem - Olivers Solbergs sasita mašīnas aizmuguri, kas sabojāja arī drošības karkasu, tādējādi izstājoties no rallija.


Dani Sordo pēc uzbraukšanas virsū akmenim piedzīvoja avāriju, Elfins Evans nolauza mašīnas riteni, bet Sebastjana Ožjē automašīnai bija piekares defekts.

Pēc piektā posma vadību pārņēma Rovanpera, taču dienas noslēdzošajā dopā Kalle iesēdās smiltīs un netika ārā, tādējadi saņemot desmit minūšu sodu par nefinišētu ātrumposmu. Pēc šī atgadījuma ātrumposms tika atcelts.Arī pārējie braucēji, kuri paspēja nobraukt pirms Rovanperas, atzina, ka ātrumposms esot bijis ļoti smags - daudz smiltis, putekļi un špūres.


Līdz ar to pēc pirmās dienas līderis šobrīd ir Noivils, kuram 18,8 sekundes zaudē Takamoto Katsuta, bet 55,8 sekundes atpaliek Ots Tanaks. Jāatzīmē, ka septītajā dopā riteņus pārsita gan Tanaks, gan Noivils.

Rīt sportistiem jāveic nākamie seši ātrumposmi (132 km), kas solās būt vēl smagāki.

Rallija rezultāti:

Sordo un Evansa neveiksmes:


Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri: