profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Sardīnijas WRC uzvar Ožjē, igauņu pilotam smaga avārija (FOTO)

Go4speed 07.06.2021 - 13:07 Sardīnijas WRC uzvar Ožjē, igauņu pilotam smaga avārija (FOTO)
Foto: Bram Degrave

Sardīnijas WRC rallijs noslēdzās ar Sebastjana Ožjē uzvaru, kurš izcīnīja savu trešo uzvaru šogad un ceturto šajā rallijā. Tikpat panākumu Sardīnijas WRC ir arī Ožjē tautietim Sebastjanam Lēbam. Otrais finišēja Elfins Evans, bet trešais palika Tjerī Noivils.


Foto: Martin Hlinka

WRC2 klasē uzvaru izrāva Jari Hutunens, kuram sīvā cīņā izdevās apsteigt Madsu Ostbergu (+7,5), kuru šajā rallijā vajāja gan tehniskas problēmas, gan arī norvēģis pamanījās pārsist riepu, kā arī nopelnīt minūtes sodu. Diemžēl tehnisku iemeslu dēļ no rallija spiests izstāties bija Nikolajs Grjazins, kurš bija viens no ātrākajiem R5 kases braucējiem.

Atgādināsim, ka pēc pirmās dienas līderis bija Ots Tanaks, taču 12.posmā igauņu braucējs bija spiests izstāties piekares defekta dēļ. Diemžēl arī otrs Hyundai braucējs Sordo cieta neveiksmi, nolaužot mašīnas riteni 15.posmā, tādējādi izstājoties no 2.vietas.


Foto: Vladislav Maschl

Kopumā jāsaka, ka rallijs bija ļoti smags gan laikapstākļu dēļ (virs +30 grādiem), gan arī bedraino, akmeņaino un šauro ceļu dēļ, kā rezultātā vairākas ekipāžas gan pārsita riteņus, gan nolauza tos. Diemžēl smagu avāriju piedzīvoja igauņu pilota Georga Linamae (''Volkswagen Polo GTI R5'') ekipāža, kura pēc negadījuma tika nogādāta slimnīcā uz pārbaudēm. Kā ziņo aculiecinieki, tad šī esot bijusi smaga avārija, kas tika piedzīvota lielā ātrumā.Foto: Bram Degrave


Foto: Bram Degrave

Kopvērtējumā pēc pieciem posmiem līderis ir Ožjē, kuram seko Evans un Noivils. Arī komandu ieskaitē vadībā atrodas ''Toyota Gazoo Racing WRT'' (231), kurai seko ''Hyundai Shell Mobis WRT'' (182).

Rezultāti:


Kopvērtējums:
1. S.Ožjē, 106
2. E.Evans, 95
3. T.Noivils, 77
4. O.Tanaks, 49
5. T.Katsuta, 48
6. K.Rovanpera, 44
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri: