Noivils ātrākais Sardīnijas WRC treniņos (VIDEO)

Go4speed 03.06.2021 - 16:50 Noivils ātrākais Sardīnijas WRC treniņos (VIDEO)

Ar beļģu pilota Tjerī Noivila ātrāko laiku treniņos startējis pasaules rallija čempionāta piektais posms – Sardīnijas WRC rallijs. Beļģis savā ceturtajā braucienā uzrādīja laiku 1:50.7, kas bija par 0,9 sekundēm ātrāks nekā viņa komandas biedram Otam Tanakam. Trešais ātrākais laiks treniņos Tēmu Suninenam, kurš šajā posmā atgriezies pie ''Ford Fiesta WRC'' stūres. Ceturtais palika WRC kopvērtējuma līderis Sebastjans Ožjē, kurš zaudēja 1,2 sekundes.

Starp R5 mašīnām ātrākais bija Mads Ostbergs, kuram 0,3 sekundes zaudēja Adriens Formo, kurš pēc diviem startiem pie ''Ford Fiesta WRC'' stūres atgriezies pie ''Ford Fiesta Rally2''. Augstā trešā vieta igaunim Georgam Linamāe. Ceturtais Nikolajs Grjazins, kurš veica tikai vienu braucienu. Ja aplūko tikai pirmo braucienu, tad ātrākais ir tieši Grjazins.

Pavisam kopā uz starta izies vairāk nekā 50 ekipāžas, kurām trīs dienās būs jāveic 20 ātrumposmi (303 kilometri). Piektdien rallija pirmajā dienā sportistus sagaida astoņi posmi (127 km). Pirmā ātrumposma laiks 09:02 pēc Latvijas laika.