profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

M-Sport aizvada pirmos testus ar jaunās paaudzes hibrīddzinēja 'Rally1' mašīnu

Go4speed 22.03.2021 - 20:11 M-Sport aizvada pirmos testus ar jaunās paaudzes hibrīddzinēja 'Rally1' mašīnu
Metjū un Malkolms Vilsoni

Pirmos testus Greistokas mežos ar 2022.gada pasaules rallija čempionāta (WRC) ''Rally1'' automašīnu aizvadījusi M-Sport komanda. Pēc testiem M-Sport izpilddirektors Malkolms Vilsons atzina, ka ir apmierināts ar dzirdēto.

''Vēl ir ļoti pāragri ko teikt, jo šie bija pirmie izmēģinājuma testi, bet tie noritēja labi," saka Malkolms Vilsons. Jautāts, kāda bija automašīnas veiktspēja, Vilsons atklāja, ka ''Visam ir jābūt kārtībā. Man tikko bija telefonsaruna ar Metjū Vilsonu (Malkolma dēls, bijušais WRC pilots un jaunās automašīnas testu pilots), kurš man teica, ka man ir jādodas uz testiem un jāpaskatās. Viņa vārdi bija: ''Ļoti iespaidīgi''.''

Atgādināsim, ka 2022.gadā WRC piedzīvos lielas izmaiņas, jo WRC čempionātā plānots startēt ar jaunās paaudzes hibrīddzinēju ''Rally1'' automašīnām. Zināms, ka jaunie auto atgriezīsies pie piecpakāpju ātrumkārbas, tiem vairs nebūs aktīvais centrālais diferenciālis, kā arī auto būs aprīkots ar jaunu transmisijas sistēmu.

''Ja jauno ''Rally1'' automašīnu salīdzinām ar šī brīža ''Ford Fiesta WRC'' auto, tad tā būs pilnīgi jauna – jauna balstiekārta, ģeometrija, elektronika – pilnīgi viss. Tāpēc ir svarīgi laicīgi veikt testus un nobraukt pēc iespējas vairāk kilometrus, lai mēs varētu redzēt, kur atrodamies. Patiešām priecājos un ar nepacietību gaidu, kad pats to redzēšu klātienē,'' nobeidz Vilsons.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png