profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Oficiāli: Moncas WRC varēs izmantot ziemas riepas

Go4speed 02.12.2020 - 11:35 Oficiāli: Moncas WRC varēs izmantot ziemas riepas
Foto: @JoshMcErlean5

Kā jau tas nesen tika prognozēts, tad sezonas noslēdzošajā pasaules rallija čempionāta (WRC) posmā ir gaidāms sniegs, tāpēc organizatori sacensību reglamentā veikuši grozījumus, kas sportistiem šajā rallijā ļaus izmantot arī ziemas riepas bez radzēm (visiem pilotiem būs pieejamas astoņas ziemas riepas, izņemot JWRC, kuriem sešas).


SS9/12. Foto: @Bartolbia84

Moncas WRC sportisti divas dienas savu meistarību demonstrēs kartinga un F1 trasē, kur sniegs šobrīd netiek prognozēts, bet sacensību otrā diena (sestdien) tiks aizvadīta augstu kalnos, kur pēc šī brīža prognozēm ir liela varbūtība, ka varētu būt arī sniegs. Tiek ziņots, ka ziemas riepas šajā rallijā drīkstēs izmantot jebkurā dienā un jebkurā ātrumposmā.

"Šī ir laba ideja. Būtu žēl ierasties šajā rallijā, ja beigās nevar braukt ar pareizajām riepām," saka ''Toyota Gazoo Racing'' tehniskais direktors Toms Faulers.

Un jau šobrīd, kad sportisti iepazīstas ar trasi, sociālajos tīklos redzamas sniegotas fotogrāfijas no otrās dienas ātrumposmiem, kas atgādina Montekarlo WRC ralliju.


SS9/12. Foto: @Bartolbia84

Tieši uz šādiem laikapstākļiem cīņā par septīto čempiontitulu cer Sebastjans Ožjē, kurš WRC kopvērtējumā no Elfina Evansa atpaliek 14 punktus.

''Redzēju, ka sestdien mums būs jādodas augstu kalnos. Ja nebūs sniega, tad var būt migla. Laikapstākļi šajā periodā var būt sarežģīti, tas ir skaidrs. Un tieši tāpēc es uzskatu, ka manas izredzes uz titulu joprojām ir reālas,” tā Ožjē.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png