profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Tanaka stūrmanis: Igaunijā pārbraucienos bija vairāk cilvēku nekā dažos WRC posmos

Go4speed 14.09.2020 - 21:01 Tanaka stūrmanis: Igaunijā pārbraucienos bija vairāk cilvēku nekā dažos WRC posmos
Foto: Kaidi Reinhold

''Rally Estonia'' šogad klātienē varēja apmeklēt tikai 16 000 skatītāju. Saprotams, ka, ja nebūtu šo ierobežojumu, skatītāju skaits būtu krietni lielāks, ko apliecina bieži redzētais Somijas WRC rallijā, kur katru gadu šo ralliju apmeklē vairāki tūkstoši igauņu fanu.


Igauņu fani 2019.gada Somijas WRC rallijā. Foto: Jakub Pojmicz

Lai arī TV ekrānos skatītāju skaits ātrumposmos bija mazs, Tanaka stūrmanis atzina, ka pārbraucienos to skaits bija liels.

''Šajās brīvdienās bija savādāks adrenalīns nekā pēdējos sešos mēnešos. ''Rally Estonia'' bija laba nedēļas nogale, bet grūta. Bija labi sacensties savās mājās, jo redzējām daudz skatītājus. Neredzējām daudz skatītājus ātrumposmos, bet pārbraucienos to skaits bija liels. Es pat teiktu, ka pārbraucienos bija vairāk cilvēku nekā daļā pasaules rallija čempionātu posmu. Mēs uzvarējām savās mājās – ko vēl var vēlēties?'' prieku neslēpj Martins Jarveoja.


Tanaks un Jarveoja līksmo

Tanaka stūrmanis atzina, ka viņam īpašs brīdis bija Elvā, kas ir viņa mājvieta. ''Kad mums Elvā, mānā dzimtajā pilsētā, bija regrupings, tas man bija īpašs brīdis. Esmu dzimis šajā pilsētā. Brīdī, kad ar WRC mašīnu stāvi stāvlaukumā un Igaunijas WRC posmā – tas man bija kaut kas ļoti, ļoti īpašs,'' nobeidz Jarveoja.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png