Pēc 'Rally Estonia' pirmā ātrumposma līderi Lapi un Ožjē, Sesks klasē trešais

Go4speed 04.09.2020 - 20:18 Pēc 'Rally Estonia' pirmā ātrumposma līderi Lapi un Ožjē, Sesks klasē trešais

Piektdienas vakarā ar 1,28 kilometrus garu ātrumposmu startēja ''Rally Estonia'', kas ir pasaules rallija čempionāta 4.posms.

Ātrākie šajā posmā bija Esapeka Lapi un Sebastjans Ožjē, kuri uzrādīja vienādu laiku. 0,1 sekundi viņiem zaudēja Ots Tanaks.

Starp R5 klases mašīnām ātrākais bija Mads Ostbergs, kuram 0,2 sekundes zaudēja Pontus Tīdemands. Nikolajs Grjazins finišēja piektais, atpaliekot pussekundi.

JWRC klasē ātrākais bija soms Sami Pajari, kuram 2,2 sekundes zaudēja Sesks/Francis, kuri kopvērtējumā ir trešie.

Taču galvenās cīņas notiks sestdien un svētdien, kad sportistiem kopā būs jāveic 233 kilometri (11 ātrumposmi). Pavisam kopā uz starta izies 59 ekipāžas.