profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Igaunijas Kultūras ministrs: 'Rally Estonia' notiks, bet par skatītājiem lemsim vēlāk

Go4speed 07.08.2020 - 11:58 Igaunijas Kultūras ministrs: 'Rally Estonia' notiks, bet par skatītājiem lemsim vēlāk
Foto: Priit Mürk/ERR

Igaunijas kultūras ministrs Teniss Lukass ceturtdien valdības preses konferencē paziņoja, ka, neskatoties uz šī brīža situāciju saistībā ar Covid-19, kad Tartu reģionā pieaug saslimšanas gadījumu ar koronavīrusu, Igaunijas WRC rallijs notiks kā plānots.

''Rallijs notiks, kad tas ir plānots. Rallijs notiks drošā veidā, bet lēmumi, kas būs saistīti ar skatītājiem, tiks pieņemti pirms rallija,'' saka Teniss Lukass.

Tikmēr Sociālo lietu ministrs Tanels Kīks piebilda, ka valdība vēl nav pieņēmusi lēmumu par ''Rally Estonia'', un diskusijas vēl ir priekšā. ''Pēc Sociālo lietu ministrijas domām vissvarīgākais ir nodrošināt cilvēku veselību un drošību. Mēs nevienam neizdarām izņēmumus noteikumos, bet pārrunāsim, kādas varētu būt alternatīvas nodrošināt infekcijas drošību. Kas pavisam noteikti nenotiks ir tas, ka dalībniekiem un viņu komandām tiks atļauts iebraukt mūsu valstī bez jebkādiem noteikumiem.''


Ožjē testos Igaunijā. Foto: Igmar Matto

Igaunijas premjerministrs Jiri Ratass piebilda, ka šis ir ļoti svarīgs notikums Igaunijai. ''Es domāju, ka ir ļoti saprātīgi pārbaudīt sportistus viņu atrašanās valstī, un negatīvs testu rezultāts varētu nodrošināt, ka sportistam nav jāpaliek karantīnā 14 dienas."

Atgādināsim, ka WRC sezona turpināsies Igaunijā pēc ilga pārtraukuma, un Rally Estonia notiks 4.-6.septembrī dažādās pilsētās valsts dienvidos. Tas iezīmēs pašlaik apturētās WRC sezonas atgriešanos pēc koronavīrusu pandēmijas un padarīs Igauniju par 33. valsti, kas rīkos WRC posmu kopš tā sākuma, kas sākās 1973. gadā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png