profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Supersprinta trešais posms tiks aizvadīts 22. jūnijā Smiltenē

Go4speed 17.06.2014 - 17:27 Supersprinta trešais posms tiks aizvadīts 22. jūnijā Smiltenē
Foto: Rolands Bobulis, Go4speed

22. jūnijā Smiltenē, Tepera trasē, sacentīsies Latvijas čempionāta un Freko kausa izcīņas rallija supersprintā standarta un sporta automašīnām 3.posma dalībnieki. Līgo svētku noskaņas Smiltenē valdīs jau no sestdienas - jau no paša rīta te norisināsies dažādi pilsētas svētku „Ceļinieku lustes Smiltenē" pasākumi.

Šobrīd dalībai trešajā posmā reģistrējušies 46 sportisti. Pēc diviem aizvadītajiem posmiem ziemā un pavasarī 1600 klasē vadībā atrodas Modris Žentiņš, RWD klasē - Aigars Tīdmanis, 2WD - Varis Žentiņš, 4WD - Valts Zvaigzne un 4WD+ klasē - Toms Lielkājis.

„Tepera" trases saimnieks Vairis Tralla informē, ka šogad ierastie treniņi dienu pirms sacensībām izpaliks, jo sestdien daļā trases norisināsies ceļu būvniecības tehnikas parāde. Toties svētdien, 22.jūnijā, rallija supersprinta dalībnieki „Teperī" tiks gaidīti jau no 8:30, kad sāksies administratīvā pārbaude un iepazīšanās ar trasi. Dalībnieku sapulce - 11:00 un sacensību starts - 11:30.


Pirmie divi posmi tika aizvadīti uz asfalta seguma Biķerniekos. Attēlā 4WD klases līderis Valts Zvaigzne. Foto: Mārtiņš Vanags, Go4speed

Sporta un atpūtas kompleksa «Teperis» teritorijā izveidotās supersprinta trases kopējais garums būs līdz 9 kilometriem un sportisti sacentīsies trīs ātrumposmos, kas sastāvēs gan no grants, gan asfalta seguma.

Rallija supersprints norisināsies deviņās gan standartautomašīnu, gan sporta auto ieskaites klasēs atkarībā no automašīnu tehniskajiem parametriem. Kā parasti, šajās sacensībās atļauts piedalīties ar jebkuras markas vieglo automašīnu, kas atbilst Ceļu satiksmes un LAF Tehniskajiem noteikumiem.

Uzvarētāju apbalvošana notiks plkst. 17:00. Tāpat kā iepriekšējos gados, arī šoreiz supersprinta sacensībās pirms Līgo svētkiem organizatori būs parūpējušies par cienastu ātrākajiem braucējiem - alu un sieru.

Visus kopvērtējuma rezultātus pēc diviem posmiem var apskatīt ŠEIT.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png