Go4speed 02.03.2020 - 10:24 Bijušais DTM un rallijkrosa čempions Ekstroms izcīna otro vietu Zviedrijas rallijā
Matiass Ekstroms. Foto: No sportista privātā arhīva

Aizvadītajās brīvdienās norisinājās Zviedrijas rallija čempionāta otrais posms, rallijs Vännäs. Uzrādot ātrāko laiku astoņos ātrumposms, pārliecinošu uzvaru svinēja Matiass Adielsons, kurš pagājušajā gadā ERC 1 Junior klasē sezonas kopvērtējumā ieņēma trešo vietu. Otro vietu izcīnīja bijušais DTM un rallijkrosa čempions Matiass Ekstroms, kuram šis aizvadītajos 19 rallijos ir augstākais rezultāts.

Pēc pirmajiem diviem Superspeciālajiem ātrumposmiem Ekstroms savam tautietim Adielsonam zaudēja 0,6 sekundes, taču sacensību otrajā dienā Adielsons, kurš pagājušajā gadā ''Rally Liepāja'' izcīnīja desmito vietu, palielināja pārsvaru, kas beigās ļāva viņam izcīnīt uzvaru. Trešo vietu ieņēma Ekstroma komandas biedrs Tomas Senstrēms, kurš līderim zaudēja minūti un 47 sekundes. 13.vietu absolūti ar ''Volvo 940'' izcīnīja 2010. un 2011.gada PWRC vicečempions Patriks Flodins.

Rallija uzvarētājs. Foto: No sportista privātā arhīva

''Nedomāju, ka es tik ātri jebkad iepriekš biju braucis. Mums visas nedēļas garumā bija lielisks ātrums. Bija patīkamas sajūtas pēc viena gada pauzes atgriezties Zviedrijas rallijā. Cīņa ar Ekstromu bija ļoti laba, tāpēc ceru, ka varēsim tā turpināt arī turpmāk,'' saka rallija uzvarētājs.

Starp R2 klases mašīnām ātrākais bija Mārtiņa Seska JWRC klases viens no konkurentiem Pontus Lenstroms, bet sesto vietu ieņēma Adams Vestlunds (+2:59.2), kuram šis bija trešais rallijs pēc smagās avārijas.