profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Vasīlijs Grjazins atgriežas rallijā

Mārtiņš Jankovskis 22.01.2020 - 06:30 Vasīlijs Grjazins atgriežas rallijā
Vasīlijs Grjazins

2015.gada jūlijā autosportists Vasīlijs Grjazins, dodoties uz rallija sacensībām Igaunijā, iekļuva smagā autoavārijā, kas notika autoceļa Rīga-Veclaicene 92. kilometrā. Pēc šīs avārijas sportists pārcieta vairākas operācijas, kā arī viņam priekšā bija ilgs rehabilitācijas process.


Grjazins minirallija sacensībās. Foto: Sports Racing Technologies

2016.gadā Grjazins aizvadīja pāris rallija sacensības, taču tad sportists pievērsās rallijkrosa sacensībām. Kā noskaidroja portāls Go4speed, tad šosezon Grjazins nolēmis atgriezties rallijā.

''Jā, tā ir taisnība, ka esmu nolēmis atgriezties rallija sacensībās. Redzēsim, kas no tā sanāks, jo pēc avārijas varētu palikt psiholoģiski ierobežojumi. Bet kopumā jūtos labi,” sarunā ar portālu Go4speed stāsta Vasīlijs Grjazins, kurš “LAF Čempionātu GALA 2019” apbalvošanas pasākumā saņēma atzinības balvu “Par Latvijas vārda nešanu pasaulē”.


Foto: No sportista personīgā arhīva

Jautāts par sezonas mērķiem, Grjazins atzina, ka ''Šosezon plānoju startēt Krievijas rallija čempionātā. Citas papildus sacīkstes pagaidām nav ieplānotas, tāpēc šobrīd vēl nezinu, vai startēšu kādā Latvijas rallijā, taču man to ļoti gribētos.”


Komanda Lapzemes testos

Zināms, ka Grjazins brauks ar ''Thomas Beton Racing'' komandas ''Škoda Fabia R5'' automašīnu. Nesen komanda un Grjazins devās uz Lapzemi, kur tika aizvadīti divu dienu intensīvi testi. ''Testos man ļoti patika braukt ar ''Škoda Fabia R5'' automašīnu. Par savu patieso rallija ātrumu man grūti spriest, jo nebija ar ko salīdzināt laikus, bet jutos labi. Ar nepacietību gaidu jaunās sezonas staru,” nobeidz Grjazins, kurš 2014.gadā LRČ izcīnīja trešo vietu R5 klasē.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png